Seo Optimizasyon Mediafordigital

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Kesinlikle Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli başlangıçlı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle başlamak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Kesinlikle Gestaltlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her vakit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site deruni optimizasyonlar, fen yapı ve metin derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak selim ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yağdırmak icabında anahtar lügat çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı konularını elan detaylı ve alt başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nite bol bir SEO çdüzenışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Gestaltlır?
Site deruni SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel deruneriklerimiz, hijyen ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu çatlak sima ve belirli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda baz hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız derunin bayağıda site deruni SEO konularını alt başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, yazım hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız ovalar ne denli kaliteli ve natürel olursa, o denli koca deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin deruneriklerimiz denli ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Gestaltlır?
Dimdik derunğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gidişat hasetmüzde çok değfiilti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik biricik başına ehliyetli olmadı. Imdi kaliteli ve natürel derunerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size veri verdik. Evet metin deruneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan derunerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biröte blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Meyanştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz biröte çatlakç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidişat, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Kelime Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en şiddetli denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değfiiltirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlangıçlık kabil alt başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi yerine derunğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Kafalıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Kafalıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve alt başlangıçlıklarımızda behemehâl gaye anahtar lügat ile başlangıçlamamız botlara derunerik için bol bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlangıçlıklarımızı rapor edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlangıçlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak bir küme H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlangıçlık etiketlerinden elan önemli olduğu derunin bir sayfanın mahiyet asıl başlangıçlığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus başlangıçlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu alt başlangıçlıklar ile rapor edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt başlangıçlıklar ise gene selim bir hiyerarşide başlamak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Momentumı ve Berrak Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite benekınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve zait bir şifre mimarisı adına hijyen ve kolaylıkla taranabilir bir şifre mimarisı ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Kesinlikle Artırılır
Sayfa yolı, derunğin kullanıcı tarafından görüntülenene denli geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden vakit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Momentumı Ne Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir küme vakit vurmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O vakit vakit kaybetmeden bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu tarafında Gzip tasarrufı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve zait bütün karakterler) Bu fiillemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde davranmak adına, 2 veya elan uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde mimarilabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil biröte dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; mualla trafiğe bağlı düşük bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşük internet birliksına mevla sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise derunerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Suratsız halde kâr beklerken dokunca rüyet durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı selim indirdiğinde, mukteza alanlarda arz yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçbol yerıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yağdırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte mahiyet amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli derunğin tekevvün süresini rapor etmektedir. Mehabetli derunerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yağdırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl denli geçen müddet içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin selim boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene denli geçen müddet içerisinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından bol kazançlanmasını ve kontrol neticelerinda selim indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, selim sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına maksat açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli hassas ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en önemli hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en önemli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, sonuç dönüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çdüzenışmalara, bir başka değfiille “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google selim orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan hassas davranılması gereken husus olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler derunin ateş yer etmektedir.

Tabii Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir başlangıçkalarına referans yağdırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en önemli ve nazik kusur burada başlangıçlıyor. SEO ile müteallik zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, ağır ve kalitesiz ses seda sitelerinden düzenınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu yol natürel yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan birliklar adına, kaliteli ve aktüel derunerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kadir ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne denli derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması hasebiyle, projeye özel çdüzenışma mimarilması önemlidir. İyi bir mahir projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, selim bir çdüzenışma düşünceı oluşturarak, fiillemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, selim ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza mütenasip çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size mütenasip stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir