Seo Optimizasyon Kitapları

SEO Nedir, Tabii SEO Çallıkışması Ne Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli serlı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle edinmek üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Ne Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu derunin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her çağ nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site deruni optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dimdik derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek icabında anahtar lügat mabeyinştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast serlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle sağlıklı bir SEO çallıkışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Dokumalır?
Site deruni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel deruneriklerimiz, kılıklı ve hızlı harf örgüsı, kullanıcı dostu mabeyin utanma ve belirli serlı kontrol motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda üs amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız derunin bayağıda site deruni SEO mevzularını ast serlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, yazım hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız ovalar ne denli nitelikli ve katıksız olursa, o denli kişi deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik deruneriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne Dokumalır?
Tekst hapishaneğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidiş günümüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik bir numara başına yerinde olmadı. Imdi nitelikli ve katıksız derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Pekâlâ dimdik deruneriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Ne derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan derunerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli mabeyinç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidiş, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lafız Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en esaslı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Başlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne serlık kabilinden ast serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı ast serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir serlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Başlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Başlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve ast serlıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar lügat ile serlamamız botlara derunerik üzerine sağlıklı bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına serlıklarımızı anlatım edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne serlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden aşkın H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge serlık etiketlerinden elan kocaman başüstüneğu derunin bir sayfanın mahiyet anne serlığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bahis serlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu ast serlıklar ile anlatım edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve özge ast serlıklar ise tekrar doğru bir hiyerarşide edinmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Berrak Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve boşuna bir harf örgüsı adına kılıklı ve rahat taranabilir bir harf örgüsı ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Hükümı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sayfa yolı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene denli güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site Hükümı Neden Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan aşkın çağ etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O çağ takkadak temelı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce takdimci yerında Gzip kullanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu işlemlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, az genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde gerçekleştirmek adına, 2 yahut elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birbir hayli dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; etkili trafiğe rabıtalı az izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, az genel ağ bağlantısına mevla takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise derunerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife yolımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı mabeyinştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Kontra halde fayda beklerken dokunca müşahede durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, gerekli alanlarda arazi vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını sağlam oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçsağlıklı üstıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen mahiyet amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman hapishaneğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Makro derunerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan deşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla sağlıklı vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında doğru indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen serlıca parametreler; sahife serlıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, doğru sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına hat açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok alıngan ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en kocaman hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en kocaman sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çallıkışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dönüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çallıkışmalara, bir gayrı bileğişlemle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan alıngan davranılması gereken bahis olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler derunin tehlike genişlik etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok kolay. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir serkalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en kocaman ve ciddi pot burada serlıyor. SEO ile dayalı zevat, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, şişman ve kalitesiz haber sitelerinden allıkınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu üslup katıksız yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlantılar adına, nitelikli ve şimdiki derunerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında katkısızladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış enseışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü örgüsı olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma örgülması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, işlemlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, doğru ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli yönlü çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yönlü stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir