Seo Optimizasyon Kısaca Özet

SEO Nedir, Saf SEO Çkızılışması Nasıl örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli mebdelı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tutulmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Nasıl örgülır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her bugün nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site sinei optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her bugün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tespit etmek gerekirse anahtar kelime mabeyinştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı konularını henüz detaylı ve zir mebdelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle âlâ bir SEO çkızılışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl örgülır?
Site sinei SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel sineeriklerimiz, akman ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu mabeyin yüzey ve belli mebdelı kontrol motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda baş hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız sinein dunda site sinei SEO konularını zir mebdelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız hatlar ne kadar nitelikli ve tabii olursa, o kadar kişi sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam sineeriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl örgülır?
Sağlam içeriğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hâlet günümüzde çok bileğsorunti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik sessiz başına yeterli olmadı. Artık nitelikli ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Pekâlâ sağlam sineeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan sineerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mabeyinştırması
Gaye kitlenizin sorularına cevap veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli mabeyinç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâlet, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akildır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en aldatıcı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğsoruntirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl mebdelık üzere zir mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı zir mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi namına içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi sinein ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve zir mebdelıklarımızda kesinlikle hedef anahtar kelime ile mebdelamamız botlara sineerik üzerine âlâ bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına mebdelıklarımızı ifade edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl mebdelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak okkalı H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka mebdelık etiketlerinden henüz oylumlu başüstüneğu sinein bir sayfanın kök asıl mebdelığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir husus mebdelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu zir mebdelıklar ile ifade edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve başka zir mebdelıklar ise yeniden yakın bir hiyerarşide tutulmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Gayretı ve Arı Kod örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve yararsız bir kod strüktürsı adına akman ve rahat taranabilir bir kod strüktürsı ile katlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife Gayretı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sahife süratı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene kadar güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren bugün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Gayretı Niye Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz okkalı bugün giyinmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O bugün yalnız temelı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu yanında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu sorunlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde olmak adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir tomar Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere birbir hayli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe bandajlı sakıt izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, sakıt internet kontaksına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise sineerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman mabeyinştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken pert görme durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, mukteza alanlarda görev yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını önemli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçâlâ tarafıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tespit etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta kök amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu içeriğin tezahür süresini ifade etmektedir. önemli sineerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Doğrusu sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tespit etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl kadar güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği sinein ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla âlâ vergilanmasını ve kontrol neticelerinda yakın indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mebdelıca parametreler; sayfa mebdelıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, yakın sayfa adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına vadi heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli içli ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en oylumlu hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en oylumlu sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çkızılışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, anlayışsız dhuzurüşü zorla yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkızılışmalara, bir sair bileğsorunle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz içli davranılması müstelzim husus olarak katmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler sinein ateş en etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok süssüz. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir mebdekalarına referans tespit etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en oylumlu ve eleştiri yanlışlık burada mebdelıyor. SEO ile alakalı eşhas, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, kaba ve kalitesiz haber sitelerinden kızılınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez tabii yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan kontaklar adına, nitelikli ve gündeş sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, onur ve satış artışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Basıcı ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız strüktürsı olması hasebiyle, projeye özel çkızılışma strüktürlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çkızılışma çekimı oluşturarak, sorunlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, yakın ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza yarar çkızılışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yarar stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir