Seo Optimizasyon Kaynakça

SEO Nedir, Tabii SEO Çaldatmaışması Nasıl Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sarhoş olmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çaldatmaışması Nasıl Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu derunin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her dakika birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent deruni optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metanetli derunerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak çın ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dakika sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent deruni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, nite güzel bir SEO çaldatmaışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Binalır?
Kent deruni SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel deruneriklerimiz, arı ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu boşluk çehre ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. Kent deruni optimizasyonunda çizgi hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız derunin bayağıda kent deruni SEO mevzularını zir sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve tabii olursa, o denli erkek deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli deruneriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Binalır?
Tekst gönülğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu kondisyon günümüzde çok bileğdavranışti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik bir numara başına yeterli olmadı. çıktı birinci sınıf ve tabii derunerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Pekâlâ metanetli deruneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nasıl derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan derunerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biröte blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Gaye kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biröte boşlukç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kondisyon, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli beyinlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en anlı şanlı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğdavranıştirebilirsiniz.

4- Kafalık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas sarrafiyelık kadar zir sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı zir sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Kafalıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları ortamında geçerlidir. Kafalıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve zir sarrafiyelıklarımızda kesinlikle uğur anahtar lügat ile sarrafiyelamamız botlara derunerik hakkında güzel bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı deyiş edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas sarrafiyelığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak bir tomar H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge sarrafiyelık etiketlerinden henüz cesim evetğu derunin bir sayfanın ana esas sarrafiyelığının anlaşılması konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bap sarrafiyelıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu zir sarrafiyelıklar ile deyiş edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve özge zir sarrafiyelıklar ise gene çın bir hiyerarşide sarhoş olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Hijyenik Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite puanınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir harf bünyesı namına arı ve fariğ taranabilir bir harf bünyesı ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sahife Güçı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sahife hükümı, gönülğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren dakika ile bile ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Güçı Ne Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir tomar dakika kaydetmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O dakika sadece temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu yöreında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve zait tüm karakterler) Bu davranışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde açmak namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Bir tomar Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent derunin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar biröte dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faziletli trafiğe destelı sakıt izole bant enliliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ bağlanaksına sahip sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe huzurlığı ise derunerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Hırçın halde yarar beklerken hüsran müşahede durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı çın indirdiğinde, zaruri alanlarda zemin düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını kritik oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel cenahıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta ana amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa bayağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim gönülğin oluş süresini deyiş etmektedir. Kebir derunerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas denli geçen süre içinde, sayfada kâin bileşenlerin çın boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene denli geçen süre içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği derunin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent deruni SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel algılanmasını ve arama neticelerinda çın indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sahife sarrafiyelıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, çın sahife adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına maksat açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en cesim hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en cesim nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, anlayışsız dhuzurüşü güçlükle yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir sair bileğdavranışle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google çın orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması müstelzim bap olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler derunin muhatara genişlik etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir sarrafiyekalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en cesim ve nazik günah burada sarrafiyelıyor. SEO ile müntesip eşhas, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, kalın ve kalitesiz selen sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil tabii yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar namına, birinci sınıf ve gündeş derunerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması hasebiyle, projeye özel çaldatmaışma bünyelması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, çın bir çaldatmaışma tasavvurı oluşturarak, davranışlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, çın ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri yarar çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yarar stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir