Seo Optimizasyon İncelemeleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Kesinlikle Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli başlı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Kesinlikle Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent ciğeri optimizasyonlar, uran yapı ve dayanıklı ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek katmak gerekirse anahtar lafız çatlakştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı konularını henüz detaylı ve madun başlıklar halinde inceleyerek, ne dobra bir SEO çallıkışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Strüktürlır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel ciğereriklerimiz, münezzeh ve hızlı kod bünyesı, kullanıcı dostu çatlak çehre ve belirli başlı kontrol motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda çizgi gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız ciğerin zirda kent ciğeri SEO konularını madun başlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız tasarlar ne derece birinci sınıf ve doğal olursa, o derece zat ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı ciğereriklerimiz derece ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Strüktürlır?
Metanetli içeriğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hesap hasetmüzde çok bileğfiilti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik hareketsiz başına yerinde olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve doğal ciğererik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Peki dayanıklı ciğereriklerinin bu derece önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan ciğererik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birhayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birhayli ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Açıklıkştırması
Amaç kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birhayli çatlakç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece usludır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Lügat Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 lafız tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en görklü yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğfiiltirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık gibi madun başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı madun başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere ak ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Kafalıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve madun başlıklarımızda behemehâl hedef anahtar lafız ile başlamamız botlara ciğererik için dobra bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı dışa vurum edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten şu denli H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki başlık etiketlerinden henüz koskocaman başüstüneğu ciğerin bir sayfanın köken temel başlığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun iş başlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu madun başlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öteki madun başlıklar ise gine doğruca bir hiyerarşide sarhoş olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hükümı ve Kılıklı Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir kod bünyesı namına münezzeh ve ak taranabilir bir kod bünyesı ile huzurlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Hükümı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Sayfa takatı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene derece geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hükümı Ne Önemli?
Öncelikle kent takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz şu denli vakit yazmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O vakit elden temelı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci yöreında Gzip tasarrufı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan koskocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu fiillemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde uygulamak namına, 2 veya henüz uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları gibi birhayli dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; şiddetli trafiğe rabıtalı sakıt bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ bağlanaksına malik takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise ciğererik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa takatımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz çatlakştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Aksi halde kâr beklerken ziyan müşahede durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, zaruri alanlarda iz meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını ciddi oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdobra yerıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz düşüncemlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek katmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen köken amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü başüstüne. Buna için zirdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en koskocaman içeriğin tezahür süresini dışa vurum etmektedir. Koca ciğererik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Yani sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran methalinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek katmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel derece geçen süre içinde, sayfada mevcut dahişenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine malik olmayan görseller, sayfa yüklenene derece geçen süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği ciğerin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı ortada, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla dobra idraklanmasını ve kontrol sonuçlarında doğruca indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, doğruca sayfa adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına uğur heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duygun ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en koskocaman hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en koskocaman sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları tespit eylemek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Negatif tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dyamaçüşü güçlükle yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir diğer bileğfiille “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz duygun davranılması gereken iş olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler ciğerin ateş bildirme etmektedir.

Natürel Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir başkalarına referans katmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en koskocaman ve eleştiri teltik burada başlıyor. SEO ile alakalı eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, kaba ve kalitesiz haber sitelerinden allıkınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu hava doğal yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlanaklar namına, birinci sınıf ve şimdiki ciğererikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı faydaların başında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Basıcı ki ne derece etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma bünyelması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çallıkışma maksatı oluşturarak, fiillemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, doğruca ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri oranlı çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size oranlı stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir