Seo Optimizasyon Hakkında

SEO Nedir, Doğal SEO Çhileışması Nasıl Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile onat hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle çıkmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Nasıl Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her hin nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent dâhili optimizasyonlar, uran yapı ve dayanıklı dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak dürüst ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak gerekirse anahtar lafız açıklıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast çıbanlıklar halinde inceleyerek, elbette eksiksiz bir SEO çhileışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Binalır?
Kent dâhili SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel dâhileriklerimiz, kılıklı ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu açıklık faça ve belirli çıbanlı arama motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda taban amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız dâhilin kötüda kent dâhili SEO mevzularını ast çıbanlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız makalelar ne denli nitelikli ve natürel olursa, o denli zat dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dayanıklı dâhileriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Binalır?
Dayanıklı dâhilğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hâl günümüzde çok bileğkârti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik hiç başına ehliyetli olmadı. Imdi nitelikli ve natürel dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Pekâlâ dayanıklı dâhileriklerinin bu denli önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan dâhilerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birbunca görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına cevap veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birbunca açıklıkç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Lügat Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu selen tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en hoş aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkârtirebilirsiniz.

4- Temellık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık kabil ast çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast çıbanlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere erinç ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamaktadır. Temellıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içinde geçerlidir. Temellıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve ast çıbanlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar lafız ile çıbanlamamız botlara dâhilerik üzerine eksiksiz bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına çıbanlıklarımızı rapor edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak aşkın H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge çıbanlık etiketlerinden daha mefret başüstüneğu dâhilin bir sayfanın üs temel çıbanlığının anlaşılması dair mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa çıbanlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu ast çıbanlıklar ile rapor edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve özge ast çıbanlıklar ise gine dürüst bir hiyerarşide çıkmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Süratı ve Kılıklı şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite noktaınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir harf yapısı adına kılıklı ve erinç taranabilir bir harf yapısı ile muhaliflaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sayfa şiddetı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene denli sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hin ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Süratı Illet Önemli?
Öncelikle kent şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha aşkın hin etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O hin sadece temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce sunucu yönında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu kârlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde akdetmek adına, 2 veya daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde yapılabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabil birbunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; etkili trafiğe bentlı düşüt bant enliliği, hatalı database sorguları, düşüt internet bağlanaksına malik sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise dâhilerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı açıklıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Aksi halde fayda beklerken ziyan görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı dürüst indirdiğinde, lüzumlu alanlarda arazi saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını gülmeyen oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçeksiksiz taçıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında üs amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran kötüdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret dâhilğin oluşma süresini rapor etmektedir. Mefret dâhilerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran girişinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel denli sabık süre içinde, sayfada kâin bileşenlerin dürüst boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği dâhilin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla eksiksiz idraklanmasını ve arama neticelerinda dürüst indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; sahife çıbanlıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, dürüst sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına sırat harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok duygulu ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en mefret hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en mefret nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çhileışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geçmiş dyamaçüşü zorla yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir farklı bileğkârle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google dürüst orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim sayfa olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler dâhilin ateş en etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok kolay. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir çıbankalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en mefret ve nazik günah burada çıbanlıyor. SEO ile ait eşhas, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, kalın ve kalitesiz sav sitelerinden hileınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlanaklar adına, nitelikli ve aktüel dâhilerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en onat bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Tabi ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık yapısı olması hasebiyle, projeye özel çhileışma yapılması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, dürüst bir çhileışma tasarı oluşturarak, kârlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, dürüst ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu onat çhileışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size onat stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir