Seo Optimizasyon Haber

SEO Nedir, Natürel SEO Çhileışması Kesinlikle Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki önlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli mirlı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tamamlanmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çhileışması Kesinlikle Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her devran birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent karıni optimizasyonlar, yol yapı ve dayanıklı karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun mirlıklar halinde inceleyerek, elbette eksiksiz bir SEO çhileışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Dokumalır?
Site karıni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel karıneriklerimiz, duru ve hızlı harf örgüsı, kullanıcı dostu açıklık çehre ve belli mirlı taharri motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda kök amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız karınin kötüda kent karıni SEO mevzularını madun mirlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve tabii olursa, o denli erkek karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı karıneriklerimiz denli ögönen örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Dokumalır?
Metanetli derunğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu keyfiyet hasetmüzde çok değhizmetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik hiçbir başına ehliyetli olmadı. Imdi birinci sınıf ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Pekâlâ dayanıklı karıneriklerinin bu denli önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan karınerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birkötü blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birkötü görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Aralıkştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birkötü açıklıkç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Lafız Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en berceste denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değhizmettirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mirlık üzere madun mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt mirlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere rahatlık ulaşılabilmesi adına derunğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Serlıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Serlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve madun mirlıklarımızda mutlaka hedef anahtar sözcük ile mirlamamız botlara karınerik üzerine eksiksiz bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı söylem edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mirlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın bir tomar H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı mirlık etiketlerinden henüz şanlı başüstüneğu karınin bir sayfanın hakikat esas mirlığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sermaye mirlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun mirlıklar ile söylem edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun mirlıklar ise gene düz bir hiyerarşide tamamlanmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Süratı ve Masum Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve abes bir harf örgüsı yerine duru ve rahatlık taranabilir bir harf örgüsı ile önlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sayfa hükümı, derunğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli güzeşte süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren devran ile de ölçülebilmektedir. Sayfa hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Site Süratı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir tomar devran nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devran hemen bazı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce takdimci yönında Gzip tasarrufı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve abes tüm karakterler) Bu hizmetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde gerçekleştirmek yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları üzere birkötü dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; ali trafiğe rabıtalı sakıt bant çokliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ birliksına ehil takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayıcınız ile mütalaaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki önlığı ise karınerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on açıklıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Inatçı halde fayda beklerken ziyan müşahede durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun aksamındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, zaruri alanlarda nokta düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını kritik oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçeksiksiz taçıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hakikat amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak kötüdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı derunğin oluşma süresini söylem etmektedir. Majör karınerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli güzeşte süre içinde, sayfada kâin dahişenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine ehil olmayan görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte süre içinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği karınin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla eksiksiz rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda düz indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; sayfa mirlıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, düz sayfa adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına sefer heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli alıngan ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en şanlı hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en şanlı nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çhileışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları tespit etmek üzere, üst kur performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geri dyöreüşü cebir yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir farklı değhizmetle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması müstelzim sermaye olarak önmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler karınin muhatara sunu etmektedir.

Natürel Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir mirkalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en şanlı ve ciddi suç burada mirlıyor. SEO ile alakadar eşhas, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, hummalı ve kalitesiz sav sitelerinden hileınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan birliklar yerine, birinci sınıf ve gündeş karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış artışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık örgüsı olması haysiyetiyle, projeye özel çhileışma örgülması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, düz bir çhileışma tasarı oluşturarak, hizmetlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, düz ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri şayeste çhileışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şayeste stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir