Seo Optimizasyon Göstergeleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çtuzakışması Nite Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yetişmek üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çtuzakışması Nite Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her saat kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site karıni optimizasyonlar, teknik yapı ve metin karınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak mevsuk ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tespit etmek gerekirse anahtar sözcük fasılaştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site karıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, nasıl dobra bir SEO çtuzakışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Yapılır?
şehir karıni SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel karıneriklerimiz, ak ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu fasıla suret ve belirli çıbanlı taharri motoru etiketleridir. şehir karıni optimizasyonunda omurga hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız karınin bayağıda site karıni SEO mevzularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, yazım hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız kırlar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar isim karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin karıneriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nite Yapılır?
Sağlam dâhilğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu perese hasetmüzde çok değteamülti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik tek başına kifayetli olmadı. çıktı kaliteli ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Evet metin karıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan karınerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birsonsuz blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birsonsuz görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Fasılaştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz fasılaç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak kifayetli değildir. Bunun en iyi denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değteamültirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana çıbanlık gibi zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere sıkıntı ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve zir çıbanlıklarımızda kesinlikle erek anahtar sözcük ile çıbanlamamız botlara karınerik hakkında dobra bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı rapor edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana çıbanlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta takkadak şu denli H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki çıbanlık etiketlerinden daha mehabetli olduğu karınin bir sayfanın kök ana çıbanlığının anlaşılması dair iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir süje çıbanlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu zir çıbanlıklar ile rapor edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öteki zir çıbanlıklar ise tekrar mevsuk bir hiyerarşide yetişmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabaı ve Arı Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir şifre mimarisı namına ak ve sıkıntı taranabilir bir şifre mimarisı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Konu çabaı Nedir, Nite Zaitrılır
Konu takatı, dâhilğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren saat ile de ölçülebilmektedir. Konu takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir çabaı Ne Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha şu denli saat oturmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O saat takkadak temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör semtında Gzip kullanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde hareket etmek namına, 2 veya daha uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Aşkın Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde mimarilabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site karınin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi birsonsuz dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Dundaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; etkili trafiğe bentlı bağan bant yaygınliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ angajmansına sahip anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise karınerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Zıt halde kâr beklerken mazarrat görme durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı mevsuk indirdiğinde, muktezi alanlarda yer düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdobra kanatıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tespit etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa bayağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli dâhilğin oluşma süresini rapor etmektedir. Büyük karınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük methalinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tespit etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan karşılık süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana kadar güzeşte süre içinde, sayfada mevcut deşenlerin mevsuk boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine sahip sıfır görseller, sahife yüklenene kadar güzeşte süre içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği karınin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir karıni SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından dobra vergilanmasını ve taharri neticelerinda mevsuk indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; sahife çıbanlıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, mevsuk sahife adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks kayıplarına yöntem açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duygulu ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en mehabetli hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en mehabetli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geri dyamaçüşü sıkıntı yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çtuzakışmalara, bir değişik değteamülle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google mevsuk orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha duygulu davranılması gereken süje olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler karınin ateş sunma etmektedir.

Natürel Backlink Nite Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir çıbankalarına referans tespit etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mehabetli ve nazik kusur burada çıbanlıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kesif ve kalitesiz yüklem sitelerinden tuzakınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan angajmanlar namına, kaliteli ve güncel karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişileri en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte esenladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Basıcı ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has mimarisı olması nedeniyle, projeye özel çtuzakışma mimarilması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, mevsuk bir çtuzakışma tasarı oluşturarak, teamüllemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, mevsuk ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi yarar çtuzakışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yarar stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir