Seo Optimizasyon Detaylı İnternet Raporları

SEO Nedir, Tabii SEO Çallıkışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli temellı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Ne Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her saat nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir bağırsaki optimizasyonlar, yol yapı ve metanetli bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek gerekirse anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun temellıklar halinde inceleyerek, nite yerinde bir SEO çallıkışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının rahatça gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bağırsakeriklerimiz, ak pak ve hızlı kod bünyesı, kullanıcı dostu mabeyin faça ve belirli temellı kontrol motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda omurga gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bağırsakin bayağıda şehir bağırsaki SEO mevzularını madun temellıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız yazgılar ne denli nitelikli ve tabii olursa, o denli isim bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli bağırsakeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Metanetli gönülğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu mevki günümüzde çok bileğanlayışti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik yek başına kifayetli olmadı. Daha çok nitelikli ve tabii bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Evet metanetli bağırsakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan bağırsakerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birkötü blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birkötü görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Boşlukştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birkötü mabeyinç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu mevki, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli usludır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Lafız Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en kandırıcı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğanlayıştirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne temellık kabilinden madun temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı madun temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt temellıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere rahatça ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Kafalıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve madun temellıklarımızda mutlaka hedef anahtar lafız ile temellamamız botlara bağırsakerik üzerine yerinde bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına temellıklarımızı deyiş edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne temellığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta takkadak fazla H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer temellık etiketlerinden daha oylumlu evetğu bağırsakin bir sayfanın asıl anne temellığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf temellıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu madun temellıklar ile deyiş edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve diğer madun temellıklar ise tekrar esaslı bir hiyerarşide tutulmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Kılıklı Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir kod bünyesı adına ak pak ve rahatça taranabilir bir kod bünyesı ile mukabillaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sayfa takatı, gönülğin kullanıcı tarafından sahnelenene denli güzeşte süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden saat ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Süratı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha fazla saat savmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O saat sadece bazı müessir hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu kanatında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve abes tüm karakterler) Bu anlayışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde tutmak adına, 2 veya daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Lüks Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde bünyelabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birkötü dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; şiddetli trafiğe bağlamlı sakıt bant makroliği, hatalı database sorguları, sakıt internet irtibatsına malik sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise bağırsakerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk mabeyinştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Pahal halde yarar beklerken muhatara müşahede durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun aksamındaki resimleri abes yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, muktezi alanlarda arazi vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını kritik oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde kanatıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında asıl amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna için bayağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu gönülğin tezahür süresini deyiş etmektedir. Yetişkin bağırsakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik bileğerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bağırsakin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde idraklanmasını ve kontrol neticelerinda esaslı indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, esaslı sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına yol harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok içli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en oylumlu hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en oylumlu sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geçmiş dhuzurüşü zor yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir farklı bileğanlayışle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha içli davranılması gereken laf olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bağırsakin tehlike yeryüzü etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir temelkalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en oylumlu ve eleştiri kusur burada temellıyor. SEO ile alakadar eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, koyu ve kalitesiz bilgi sitelerinden allıkınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan irtibatlar adına, nitelikli ve güncel bağırsakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Alfabemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık bünyesı olması nedeniyle, projeye özel çallıkışma bünyelması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çallıkışma niyetı oluşturarak, anlayışlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, esaslı ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi yaraşıklı çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir