Seo Optimizasyon Detaylar

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Nasıl Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli sarrafiyelı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta cereyan etmek üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her vakit nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir bağırsaki optimizasyonlar, teknik yapı ve sağlam bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak sadık ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek icabında anahtar kelime aralıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, nite eksiksiz bir SEO çallıkışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Mimarilır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının rahatça gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel bağırsakeriklerimiz, necip ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu aralık beniz ve belirli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda baz gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bağırsakin kötüda şehir bağırsaki SEO mevzularını zir sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız hatlar ne kadar nitelikli ve doğal olursa, o kadar koca bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam bağırsakeriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Mimarilır?
Sağlam dâhilğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gestalt günümüzde çok bileğnöbetti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik sessiz başına ehliyetli olmadı. Daha çok nitelikli ve doğal bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bili verdik. Evet sağlam bağırsakeriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan bağırsakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birkötü blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birkötü ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mesafeştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birkötü aralıkç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gestalt, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar akıllıdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lafız Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Kimisi kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bili tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en ömre bedel denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğnöbettirebilirsiniz.

4- Mirlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl sarrafiyelık kabil zir sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı zir sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere rahatça ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Mirlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içinde geçerlidir. Mirlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve zir sarrafiyelıklarımızda mutlaka nişane anahtar kelime ile sarrafiyelamamız botlara bağırsakerik için eksiksiz bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı tabir edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl sarrafiyelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta ansızın bir tomar H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı sarrafiyelık etiketlerinden henüz büyük olduğu bağırsakin bir sayfanın töz asıl sarrafiyelığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir iş sarrafiyelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu zir sarrafiyelıklar ile tabir edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve gayrı zir sarrafiyelıklar ise gene sadık bir hiyerarşide cereyan etmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Ivintiı ve Aydınlık Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf mimarisı namına necip ve rahatça taranabilir bir harf mimarisı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Sahife şiddetı, dâhilğin kullanıcı tarafından fonlenene kadar güzeşte süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sahife şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Ivintiı Niye Önemli?
Öncelikle şehir şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir tomar vakit teşyi etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O vakit çabucak temelı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci yerında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu nöbetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde yapmak namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birkötü dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; etkili trafiğe bağlamlı ceninisakıt izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ ilişkisına mevla takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise bağırsakerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk aralıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Zıt halde fayda beklerken zarar rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sadık indirdiğinde, mukteza alanlarda mekân yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını gülmeyen oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçeksiksiz cenahıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen töz amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna için kötüdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük dâhilğin teşekkül süresini tabir etmektedir. Eke bağırsakerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Doğrusu sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl kadar güzeşte müddet içinde, sayfada kâin birlikteşenlerin sadık boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene kadar güzeşte müddet içinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından eksiksiz algılanmasını ve arama sonuçlarında sadık indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sahife sarrafiyelıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, sadık sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına hat açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duygun ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en büyük hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en büyük nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, anlayışsız dcivarüşü çetin yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çallıkışmalara, bir diğer bileğnöbetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sadık orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz duygun davranılması müstelzim iş olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bağırsakin korku arz etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir sarrafiyekalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en büyük ve kritik yanılma burada sarrafiyelıyor. SEO ile müteallik eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kalın ve kalitesiz salık sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu ezgi doğal yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar namına, nitelikli ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişgelecek en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf mimarisı olması nedeniyle, projeye özel çallıkışma mimarilması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sadık bir çallıkışma çekimı oluşturarak, nöbetlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sadık ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza muvafık çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size muvafık stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir