Seo Optimizasyon Ders Notları

SEO Nedir, Tabii SEO Çhileışması Ne Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli kellelı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çhileışması Ne Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her çağ kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site ciğeri optimizasyonlar, yöntem yapı ve tekst ciğererikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site ciğeri ve dışı konularını elan detaylı ve alt kellelıklar halinde inceleyerek, nite kazançlı bir SEO çhileışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Konstrüksiyonlır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel ciğereriklerimiz, akman ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu açıklık sima ve belirli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda temel hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız ciğerin bayağıda site ciğeri SEO konularını alt kellelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız kırlar ne derece kaliteli ve natürel olursa, o derece erkek ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst ciğereriklerimiz derece örutubet oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Konstrüksiyonlır?
Sağlam içeriğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu konum hasetmüzde çok değnöbetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik sessiz başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve natürel ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Peki tekst ciğereriklerinin bu derece önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan ciğererik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birmebzul blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mesafeştırması
Uğur kitlenizin sorularına cevap veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birmebzul açıklıkç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu konum, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lafız Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kıvrak kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değnöbettirebilirsiniz.

4- çıbanlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl kellelık kabil alt kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi namına içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. çıbanlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları içre geçerlidir. çıbanlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve alt kellelıklarımızda kesinlikle maksat anahtar sözcük ile kellelamamız botlara ciğererik hakkında kazançlı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı anlatım edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl kellelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın lüks H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki kellelık etiketlerinden elan balaban başüstüneğu ciğerin bir sayfanın temel asıl kellelığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bahis kellelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu alt kellelıklar ile anlatım edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve öteki alt kellelıklar ise tekrar hakikat bir hiyerarşide bulunmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve Safi şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve boşuna bir şifre dokuması adına akman ve palas taranabilir bir şifre dokuması ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Gayretı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Sayfa takatı, içeriğin kullanıcı tarafından hayallenene derece geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren çağ ile de ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Gayretı Neden Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks çağ yapmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O çağ vakit kaybetmeden bazı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu yöreında Gzip kullanımı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu nöbetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde yapıp etmek adına, 2 veya elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site ciğerin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birmebzul dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; faik trafiğe bentlı sakıt bant çokliği, hatalı database sorguları, sakıt internet ilişkisına iye sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise ciğererik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ilişkin dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa takatımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Olumsuz halde yarar beklerken zarar rüyet durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, lazım alanlarda dünya düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını önemli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı yanıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında temel amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince bayağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban içeriğin teşekkül süresini anlatım etmektedir. Kocaman ciğererik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl derece geçen müddet içinde, sayfada kâin deşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine iye sıfır görseller, sayfa yüklenene derece geçen müddet içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği ciğerin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından kazançlı algılanmasını ve kontrol sonuçlarında hakikat indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, hakikat sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına ezgi açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli rafine ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en balaban hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en balaban sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları sabitleme eylemek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, mazi dcivarüşü cebir yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir başka değnöbetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan rafine davranılması müstelzim bahis olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler ciğerin ateş yer etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok yalınç. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir kellekalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en balaban ve nazik yanılma burada kellelıyor. SEO ile ilişkin zevat, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, koyu ve kalitesiz bilgi sitelerinden hileınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan ilişkilar adına, kaliteli ve şimdiki ciğererikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı yararların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış arkaışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü dokuması olması yüz, projeye özel çhileışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çhileışma tasarı oluşturarak, nöbetlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, hakikat ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım munis çhileışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size munis stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir