Seo Optimizasyon Blog

SEO Nedir, Katıksız SEO Çallıkışması Nite Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki hakkındalığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli çıbanlı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta çıkmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Nite Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu bâtınin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her dakika kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site bâtıni optimizasyonlar, uygulayım yapı ve tekst bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yaymak gerekirse anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bâtıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, elbette uz bir SEO çallıkışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Konstrüksiyonlır?
şehir bâtıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bâtıneriklerimiz, hijyenik ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu mabeyin sebebiyle ve belli çıbanlı kontrol motoru etiketleridir. şehir bâtıni optimizasyonunda asıl hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bâtınin süflida site bâtıni SEO mevzularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız yazılar ne denli kaliteli ve katıksız olursa, o denli koca bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst bâtıneriklerimiz denli ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Konstrüksiyonlır?
Dayanıklı hapishaneğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu yer hasetmüzde çok değfiilti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik hiç başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve katıksız bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size malumat verdik. Evet tekst bâtıneriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nite bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan bâtınerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birmebzul blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birmebzul mabeyinç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu yer, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akildır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yerinde değildir. Bunun en aynalı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değfiiltirebilirsiniz.

4- Mirlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl çıbanlık kadar zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Mirlıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Mirlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve zir çıbanlıklarımızda kesinlikle gaye anahtar lafız ile çıbanlamamız botlara bâtınerik için uz bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl çıbanlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden zait H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka çıbanlık etiketlerinden daha cesim olduğu bâtınin bir sayfanın hamur asıl çıbanlığının anlaşılması konusunda sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sermaye çıbanlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu zir çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve başka zir çıbanlıklar ise gine sevap bir hiyerarşide çıkmak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Takatı ve Sili şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite puanınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve abes bir harf bünyesı yerine hijyenik ve fariğ taranabilir bir harf bünyesı ile hakkındalaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sahife momentumı, hapishaneğin kullanıcı tarafından sahnelenene denli sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden dakika ile de ölçülebilmektedir. Sahife momentumını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Takatı Ne Önemli?
Öncelikle site momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha zait dakika iletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O dakika hoppadak temelı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce sunucu yanında Gzip yararlanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve abes bütün karakterler) Bu fiillemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde akdetmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Fazla Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde bünyelabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site bâtınin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar birmebzul dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mürtefi trafiğe ilişkilı az izole bant genliği, hatalı database sorguları, az internet kontaksına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayannız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki hakkındalığı ise bâtınerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa momentumımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Karşıt halde kâr beklerken zarar rüyet durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir aksamındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, mukteza alanlarda taraf alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını tehlikeli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuz yönıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz düşüncemlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yaymak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında hamur amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna gereğince süflidaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk girişi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim hapishaneğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Mehabetli bâtınerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yaymak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl denli sabık süre içerisinde, sayfada kâin bileşenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik değerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene denli sabık süre içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bâtınin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir bâtıni SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uz idraklanmasını ve kontrol sonuçlarında sevap indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; sayfa çıbanlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, sevap sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına kere heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli rafine ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en cesim hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en cesim sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst kur başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dyamaçüşü cebir yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir başka değfiille “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha rafine davranılması gereken sermaye olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bâtınin muhatara bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir çıbankalarına referans yaymak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en cesim ve eleştiri yanlış burada çıbanlıyor. SEO ile alakalı zevat, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, konsantre ve kalitesiz sav sitelerinden allıkınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu usul katıksız yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan kontaklar yerine, kaliteli ve güncel bâtınerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra katkısızladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, itibar ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması dolayısıyla, projeye özel çallıkışma bünyelması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, fiillemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sevap ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza akla yatkın çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir