Seo Optimizasyon Bilgi

SEO Nedir, Saf SEO Çdüzenışması Nite Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle edinmek üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her hin birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent muhtevai optimizasyonlar, yöntem yapı ve metanetli muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak icabında anahtar sözcük mabeyinştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent muhtevai ve dışı mevzularını henüz detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, elbette esen bir SEO çdüzenışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Binalır?
Kent muhtevai SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel muhtevaeriklerimiz, ak ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu mabeyin taraf ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. Kent muhtevai optimizasyonunda çizgi hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız muhtevain bayağıda kent muhtevai SEO mevzularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız yazgılar ne kadar birinci sınıf ve doğal olursa, o kadar kişi muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli muhtevaeriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite Binalır?
Metin gönülğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu keyfiyet hasetmüzde çok bileğfiilti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik vahit başına ehliyetli olmadı. çıktı birinci sınıf ve doğal muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Peki metanetli muhtevaeriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan muhtevaerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birçok blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birçok görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mesafeştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birçok mabeyinç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Lafız Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu olgun tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en hayırlı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğfiiltirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlık üzere ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere erinç ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Esaslıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içre geçerlidir. Esaslıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve ast başlıklarımızda behemehâl gaye anahtar sözcük ile başlamamız botlara muhtevaerik için esen bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı söylem edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak okkalı H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair başlık etiketlerinden henüz koca olduğu muhtevain bir sayfanın temel anne başlığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast husus başlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu ast başlıklar ile söylem edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve sair ast başlıklar ise yeniden tamam bir hiyerarşide edinmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Yolı ve Masum şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite puanınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir harf mimarisı yerine ak ve erinç taranabilir bir harf mimarisı ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Yolı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sahife süratı, gönülğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar geçen süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren hin ile bile ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Yolı Neden Önemli?
Öncelikle kent süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz okkalı hin kaydetmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O hin sadece temelı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu tarafında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu fiillemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde evlendirmek yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Bir araba Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent muhtevain bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere birçok dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; şiddetli trafiğe bağlı düşük bant enliliği, hatalı database sorguları, düşük internet birliksına sahip sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayannız ile ufukerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise muhtevaerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on mabeyinştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken beis görme durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, lüzumlu alanlarda önem saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçesen semtıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç birliklara önem veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en koca gönülğin tekevvün süresini söylem etmektedir. Majör muhtevaerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar geçen müddet içinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar geçen müddet içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği muhtevain ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent muhtevai SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından esen algılanmasını ve taharri neticelerinda tamam indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, tamam sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına teknik harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey alıngan ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en koca hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en koca sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, aptal dcivarüşü güçlükle yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir sair bileğfiille “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması müstelzim husus olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler muhtevain muhatara sunma etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir başkalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en koca ve eleştiri pot burada başlıyor. SEO ile ait zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, koyu ve kalitesiz selen sitelerinden düzenınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo doğal yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan birliklar yerine, birinci sınıf ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağlamladığı yararların başında; marka bilinirliği, kredi ve satış peşışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Bağımlı ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf mimarisı olması sebebiyle, projeye özel çdüzenışma mimarilması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çdüzenışma maksatı oluşturarak, fiillemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, tamam ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu yönlü çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yönlü stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir