Seo Optimizasyon Avrupa Amerika

SEO Nedir, Tabii SEO Çkırmızıışması Nasıl Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkırmızıışması Nasıl Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her gün birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent deruni optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst derunerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek katmak icabında anahtar söz boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent deruni ve dışı konularını daha detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle güzel bir SEO çkırmızıışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Binalır?
Site deruni SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel deruneriklerimiz, kılıklı ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu boşluk sebebiyle ve belirli çıbanlı taharri motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda asıl amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız derunin zirda kent deruni SEO konularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız ovalar ne kadar birinci sınıf ve katıksız olursa, o kadar eş deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst deruneriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Binalır?
Dimdik içeriğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidiş günümüzde çok değmedarımaişetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik yek başına kifayetli olmadı. Imdi birinci sınıf ve katıksız derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Evet tekst deruneriklerinin bu kadar önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nasıl derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan derunerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Meyanştırması
Erek kitlenizin sorularına yanıt veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz boşlukç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidiş, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Kelime Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak kifayetli değildir. Bunun en yavuz denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Mebdelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl çıbanlık üzere zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun çıbanlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere hafif ulaşılabilmesi namına içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Mebdelıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi derunin ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içre geçerlidir. Mebdelıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve zir çıbanlıklarımızda mutlaka uğur anahtar söz ile çıbanlamamız botlara derunerik hakkında güzel bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl çıbanlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak bir tomar H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge çıbanlık etiketlerinden daha mehabetli başüstüneğu derunin bir sayfanın hamur asıl çıbanlığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir husus çıbanlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu zir çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve özge zir çıbanlıklar ise tekrar haklı bir hiyerarşide sürdürmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Hijyenik Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite noktaınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir kod binası alegori kılıklı ve hafif taranabilir bir kod binası ile hakkındalaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Konu çabaı Nedir, Nasıl Artırılır
Konu ivintiı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene kadar sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden gün ile de ölçülebilmektedir. Konu ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site çabaı Neden Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir tomar gün görmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O gün hoppadak bazı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce takdimci yönında Gzip kullanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu medarımaişetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde kurmak alegori, 2 veya daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Fazla Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde binalabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent derunin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere birsonsuz dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; etkili trafiğe ilişkilı sakıt bant kocaliği, hatalı database sorguları, sakıt internet ilişkisına ehil takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise derunerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Damarı bozuk halde yarar beklerken hüsran müşahede durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, vacip alanlarda belde kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını önemlice oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel huzurıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek katmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna göre zirdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli içeriğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. Yetişkin derunerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek katmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan karşılık süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl kadar sabık müddet içinde, sayfada kâin birlikteşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene kadar sabık müddet içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği derunin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel alacaklanmasını ve taharri sonuçlarında haklı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, haklı konu adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks zayiatına racon harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok içli ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en mehabetli hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en mehabetli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kur performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dcivarüşü müşkül yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir gayrı değmedarımaişetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha içli davranılması müstelzim husus olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler derunin ateş bildirme etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir çıbankalarına referans katmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mehabetli ve eleştiri yanlış burada çıbanlıyor. SEO ile müteallik kişiler, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, koyu ve kalitesiz sava sitelerinden kırmızıınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim katıksız yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan ilişkilar alegori, birinci sınıf ve aktüel derunerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişgelecek en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması yüz, projeye özel çkırmızıışma binalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çkırmızıışma tasavvurı oluşturarak, medarımaişetlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, haklı ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip şık çkırmızıışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şık stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir