Seo Hizmetleri Yorumları

SEO Nedir, Natürel SEO Çkızılışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli mirlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yapmak üzere bütün arama motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkızılışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her devir birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bâtıni optimizasyonlar, beceri yapı ve tekst bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek gerekirse anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt mirlıklar halinde inceleyerek, elbette sağlıklı bir SEO çkızılışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Site bâtıni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bâtıneriklerimiz, münezzeh ve hızlı kod bünyesı, kullanıcı dostu mabeyin yan ve belirli mirlı arama motoru etiketleridir. Site bâtıni optimizasyonunda ana gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bâtınin aşağıda şehir bâtıni SEO mevzularını alt mirlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız kırlar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar eş bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst bâtıneriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Sağlam gönülğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu durum günümüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik yegâne başına yeterli olmadı. çıktı birinci sınıf ve tabii bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Evet tekst bâtıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan bâtınerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mabeyinştırması
Garaz kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz biraşkın mabeyinç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu durum, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Bazı kaynakta %5 lafız tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak yeterli değildir. Bunun en yalabık kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mirlık kadar alt mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir mirlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Kellelıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları zarfında geçerlidir. Kellelıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve alt mirlıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar lafız ile mirlamamız botlara bâtınerik üzerine sağlıklı bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı deyiş edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mirlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta takkadak bir tomar H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge mirlık etiketlerinden elan koskocaman başüstüneğu bâtınin bir sayfanın esas esas mirlığının anlaşılması dair iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt laf mirlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu alt mirlıklar ile deyiş edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve özge alt mirlıklar ise gene rast bir hiyerarşide yapmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Hijyen şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve boşuna bir kod bünyesı namına münezzeh ve fariğ taranabilir bir kod bünyesı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sahife Hükümı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sahife hükümı, gönülğin kullanıcı tarafından sahnelenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden devir ile de ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Hükümı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir tomar devir yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O devir hemen temelı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce takdimci cihetında Gzip tasarrufı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koskocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde çıkarmak namına, 2 yahut elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kadar biraşkın dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; şiddetli trafiğe ilişkilı bağan bant oylumluliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ irtibatsına mevla takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise bâtınerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz mabeyinştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken dokunca rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, vacip alanlarda makam meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını gerçek oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçsağlıklı cenahıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna göre aşağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en koskocaman gönülğin oluşma süresini deyiş etmektedir. Eke bâtınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Yani sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük girişinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas kadar sabık süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene kadar sabık süre içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bâtınin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site bâtıni SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından sağlıklı idraklanmasını ve arama neticelerinda rast indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mirlıca parametreler; sahife mirlıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, rast sahife bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir takviye almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına usul heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duygulu ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en koskocaman hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en koskocaman sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dilküşü sıkıntı yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir diğer değçalışmale “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan duygulu davranılması gereken laf olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler bâtınin ateş genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir mirkalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en koskocaman ve ciddi yanlışlık burada mirlıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, yoğun ve kalitesiz ses seda sitelerinden kızılınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil tabii yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan irtibatlar namına, birinci sınıf ve güncel bâtınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış peşışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf bünyesı olması haysiyetiyle, projeye özel çkızılışma bünyelması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çkızılışma maksatı oluşturarak, çalışmalemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, rast ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip şık çkızılışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şık stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir