Seo Hizmetleri Yapay Zeka

SEO Nedir, Tabii SEO Çallıkışması Elbette Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Gestaltlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her çağ birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir midei optimizasyonlar, yöntem yapı ve dimdik mideerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir midei ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle oflaz bir SEO çallıkışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Gestaltlır?
Kent midei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel mideeriklerimiz, berrak ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu açıklık sebebiyle ve belli başlangıçlı taharri motoru etiketleridir. Kent midei optimizasyonunda zemin amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız midein süflida şehir midei SEO mevzularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız alfabelar ne denli birinci sınıf ve natürel olursa, o denli can mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik mideeriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette Gestaltlır?
Tekst gönülğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu konum hasetmüzde çok bileğkonuti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik yalnızca başına kifayetli olmadı. Artık birinci sınıf ve natürel mideerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Peki dimdik mideeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan mideerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birgeniş blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Meyanştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birgeniş açıklıkç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu konum, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli akildır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en adamakıllı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkonutirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlangıçlık üzere madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere rahatlık ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi midein ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve madun başlangıçlıklarımızda kesinlikle erek anahtar sözcük ile başlangıçlamamız botlara mideerik için oflaz bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı söylem edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlangıçlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak bir tomar H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür başlangıçlık etiketlerinden daha önemli olduğu midein bir sayfanın nesep temel başlangıçlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun husus başlangıçlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu madun başlangıçlıklar ile söylem edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve öbür madun başlangıçlıklar ise yeniden essah bir hiyerarşide tamamlanmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent şiddetı ve Pak şifre Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir harf bünyesı namına berrak ve rahatlık taranabilir bir harf bünyesı ile zıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Elbette Zaitrılır
Konu şiddetı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli geçen süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent şiddetı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir tomar çağ savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O çağ çabucak temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör yüzında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve abes bütün karakterler) Bu konulemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde bina etmek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir midein bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere birgeniş dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faziletli trafiğe bağlı bağan bant vâsiliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ bağlantısına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise mideerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa şiddetımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık açıklıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Inatçı halde fayda beklerken muhatara rüyet durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun aksamındaki resimleri abes yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, lüzumlu alanlarda belde kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını sağlam oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçoflaz yönıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen nesep amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna için süflidaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli gönülğin teşekkül süresini söylem etmektedir. Muhteşem mideerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli geçen müddet içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine malik olmayan görseller, sayfa yüklenene denli geçen müddet içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği midein ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent midei SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla oflaz rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda essah indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, essah sayfa adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına yolculuk harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli içli ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en önemli hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en önemli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geçmiş dhuzurüşü emekli yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir ayrıksı bileğkonule “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha içli davranılması gereken husus olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler midein tehlike bildirme etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir başlangıçkalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en önemli ve ciddi yanılgı burada başlangıçlıyor. SEO ile alakadar zevat, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, konsantre ve kalitesiz çav sitelerinden allıkınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez natürel yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlantılar namına, birinci sınıf ve güncel mideerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı yararların başında; marka bilinirliği, rağbet ve satış enseışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Basıcı ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması yüz, projeye özel çallıkışma bünyelması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çallıkışma niyetı oluşturarak, konulemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, essah ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu birebir çallıkışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size birebir stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir