Seo Hizmetleri Ürünleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çkırmızıışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli kellelı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin cereyan etmek üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkırmızıışması Ne Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent karıni optimizasyonlar, teknik yapı ve dayanıklı karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çkırmızıışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek sundurmak gerekirse anahtar lafız meyanştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt kellelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle yararlı bir SEO çkırmızıışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
Site karıni SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel karıneriklerimiz, hijyenik ve hızlı kod mimarisı, kullanıcı dostu meyan yan ve belli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda asıl gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız karınin süflida kent karıni SEO mevzularını alt kellelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız makaslamaklar ne derece nitelikli ve tabii olursa, o derece can karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı karıneriklerimiz derece ögönen örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Tekst gönülğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hatır hasetmüzde çok bileğdavranışti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik birlik başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Peki dayanıklı karıneriklerinin bu derece önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan karınerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birgani blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mesafeştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birgani meyanç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hatır, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece usludır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Lafız Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en hoş denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğdavranıştirebilirsiniz.

4- Saksılık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana kellelık kabil alt kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı alt kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere erinçli ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. Saksılıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi karınin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Saksılıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve alt kellelıklarımızda kesinlikle garaz anahtar lafız ile kellelamamız botlara karınerik üzerine yararlı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kellelıklarımızı dışa vurum edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana kellelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten ziyade H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka kellelık etiketlerinden henüz oylumlu evetğu karınin bir sayfanın esas ana kellelığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sayfa kellelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu alt kellelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve başka alt kellelıklar ise yine essah bir hiyerarşide cereyan etmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Takatı ve Eksiksiz şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve lüzumsuz bir kod mimarisı namına hijyenik ve erinçli taranabilir bir kod mimarisı ile katlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Ne Zaitrılır
Sahife ivintiı, gönülğin kullanıcı tarafından manzaralenene derece geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Takatı Niçin Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz ziyade vakit giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O vakit takkadak bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce sunucu doğrultuında Gzip kullanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu davranışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde geçirmek namına, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Zait Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde mimarilabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birgani dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; erdemli trafiğe bağlamlı bağan izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ ilişkisına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise karınerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa ivintiımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken dokunca rüyet durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, vacip alanlarda yan düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını gerçek oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyararlı canipıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek sundurmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara ögönen veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında esas amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu gönülğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Mefret karınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran girişinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek sundurmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan cevap süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana derece geçen süre içerisinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene derece geçen süre içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yararlı algılanmasını ve kontrol sonuçlarında essah indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, essah sayfa adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yöntem heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli hassas ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en oylumlu hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en oylumlu nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dhuzurüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkırmızıışmalara, bir başka bileğdavranışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok henüz hassas davranılması müstelzim sayfa olarak katmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler karınin ateş sunu etmektedir.

Natürel Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir kellekalarına referans sundurmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en oylumlu ve kritik yanılma burada kellelıyor. SEO ile ait zevat, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kesif ve kalitesiz bilgi sitelerinden kırmızıınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu merkez tabii yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan ilişkilar namına, nitelikli ve güncel karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, rağbet ve satış artışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkırmızııştık. Tabi ki ne derece uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü mimarisı olması nedeniyle, projeye özel çkırmızıışma mimarilması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çkırmızıışma tasarı oluşturarak, davranışlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, essah ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip yönlü çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yönlü stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir