Seo Hizmetleri Türkçe Kaynakları

SEO Nedir, Natürel SEO Çalışması Nasıl Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki kontralığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli başlangıçlı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çalışması Nasıl Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her dakika birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site kucaki optimizasyonlar, fen yapı ve sağlam kucakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek katmak gerekirse anahtar lafız antraktştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site kucaki ve dışı konularını henüz detaylı ve zir başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nasıl esen bir SEO çalışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Dokumalır?
şehir kucaki SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel kucakeriklerimiz, akman ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu antrakt yan ve belirli başlangıçlı taharri motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda üs hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız kucakin zirda site kucaki SEO konularını zir başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, imla hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız ovalar ne derece birinci sınıf ve natürel olursa, o derece koca kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam kucakeriklerimiz derece önem teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Dokumalır?
Dimdik gönülğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hesap günümüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik tenha başına kifayetli olmadı. Imdi birinci sınıf ve natürel kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bili verdik. Evet sağlam kucakeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nasıl kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan kucakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Araştırması
Maksat kitlenizin sorularına karşılık veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birokkalı antraktç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece akildır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 lafız tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bili tam olarak kifayetli değildir. Bunun en yavuz denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok zait tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- Temellık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık kabilinden zir başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere hafif ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Temellıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Temellıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve zir başlangıçlıklarımızda mutlaka uğur anahtar lafız ile başlangıçlamamız botlara kucakerik hakkında esen bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı rapor edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta ansızın zait H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlangıçlık etiketlerinden henüz oylumlu başüstüneğu kucakin bir sayfanın gerçek ana başlangıçlığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sayfa başlangıçlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu zir başlangıçlıklar ile rapor edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve gayrı zir başlangıçlıklar ise gine yakın bir hiyerarşide tutulmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir şiddetı ve Aydınlık şifre Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite noktaınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve yararsız bir kod dokuması namına akman ve hafif taranabilir bir kod dokuması ile kontralaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Konu hükümı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene derece güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dakika ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir şiddetı Niye Önemli?
Öncelikle site hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz zait dakika selametlemek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O dakika yemeden içmeden temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu yüzında Gzip kullanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu alışverişlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde yapıp etmek namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Zait Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site kucakin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden birokkalı dosyayı önbelleğine alır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faik trafiğe rabıtlı düşüt bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşüt internet birliksına sahip sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki kontralığı ise kucakerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, ilişkin dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on antraktştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Hırçın halde kâr beklerken dokunca müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, muktezi alanlarda görev vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını gülmeyen oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçesen yanıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek katmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara önem veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta gerçek amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna göre zirdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu gönülğin tezahür süresini rapor etmektedir. Büyük kucakerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Kısaca sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek katmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana derece güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin deşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene derece güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği kucakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen rüşvetlanmasını ve taharri sonuçlarında yakın indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, yakın sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Gerçek dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına muamele heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli alıngan ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en oylumlu hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en oylumlu nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çalışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dkatüşü cebir yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir değişik değalışverişle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması müstelzim sayfa olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler kucakin tehlike yeryüzü etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir başlangıçkalarına referans katmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en oylumlu ve ciddi yanlış burada başlangıçlıyor. SEO ile ilişkin kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, ağır ve kalitesiz haber sitelerinden alınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul natürel yollardan alınmayan ve ücretli alınan birliklar namına, birinci sınıf ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Tabi ki ne derece uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü dokuması olması nedeniyle, projeye özel çalışma dokumalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çalışma tasarı oluşturarak, alışverişlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, yakın ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi yakışır çalışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yakışır stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir