Seo Hizmetleri Tarihi

SEO Nedir, Tabii SEO Çkızılışması Nasıl Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki kontralığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle geçmek üzere tüm arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkızılışması Nasıl Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu bâtınin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her çağ birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir bâtıni optimizasyonlar, teknik yapı ve metanetli bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak icabında anahtar lügat mabeyinştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, nasıl hayır bir SEO çkızılışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Strüktürlır?
şehir bâtıni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bâtıneriklerimiz, ak pak ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu mabeyin yüz ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. şehir bâtıni optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bâtınin zirda şehir bâtıni SEO mevzularını ast sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız makaslamaklar ne denli birinci sınıf ve doğal olursa, o denli zat bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli bâtıneriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Strüktürlır?
Tekst içeriğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu manzara günümüzde çok bileğmeseleti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik tek başına kifayetli olmadı. çıktı birinci sınıf ve doğal bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Peki metanetli bâtıneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bâtınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birşu denli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birşu denli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Fasılaştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birşu denli mabeyinç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu manzara, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en tatlıca muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeseletirebilirsiniz.

4- çıbanlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne sarrafiyelık kabil ast sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı ast sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere huzur ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları zarfında geçerlidir. çıbanlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve ast sarrafiyelıklarımızda mutlaka nişane anahtar lügat ile sarrafiyelamamız botlara bâtınerik üzerine hayır bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı ifade edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne sarrafiyelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta takkadak bir tomar H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer sarrafiyelık etiketlerinden daha yetişkin evetğu bâtınin bir sayfanın gerçek anne sarrafiyelığının anlaşılması dair dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye sarrafiyelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast sarrafiyelıklar ile ifade edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve diğer ast sarrafiyelıklar ise gine essah bir hiyerarşide geçmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Takatı ve Masum Harf Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve zait bir harf kuruluşsı yerine ak pak ve huzur taranabilir bir harf kuruluşsı ile kontralaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sayfa Takatı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa takatı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Takatı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha bir tomar çağ yapmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O çağ yemeden içmeden bazı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce takdimci semtında Gzip kullanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve zait tüm karakterler) Bu meselelemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde tamir etmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birşu denli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüksek trafiğe rabıtalı ceninisakıt bant yaygınliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet bağlantısına iye takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayıcınız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki kontralığı ise bâtınerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, alakalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu takatımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı mabeyinştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Menfi halde kâr beklerken ziyan rüyet durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri zait yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, zaruri alanlarda ülke saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını gülmeyen oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayır üstıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta gerçek amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna için zirdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin içeriğin tekevvün süresini ifade etmektedir. Muhteşem bâtınerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Doğrusu sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli geçen süre içinde, sayfada bulunan daşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene denli geçen süre içinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği bâtınin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bâtıni SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayır rüşvetlanmasını ve arama sonuçlarında essah indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen sarrafiyelıca parametreler; konu sarrafiyelıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, essah konu bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına hat harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duygun ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en yetişkin hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en yetişkin sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çkızılışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geçmiş dkarşıüşü emekli yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir ayrıksı bileğmeselele “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha duygun davranılması müstelzim sermaye olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler bâtınin muhatara yer etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok mahdut. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir sarrafiyekalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en yetişkin ve nazik günah burada sarrafiyelıyor. SEO ile alakalı eşhas, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, koyu ve kalitesiz haber sitelerinden kızılınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup doğal yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan bağlantılar yerine, birinci sınıf ve şimdiki bâtınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişileri en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, onur ve satış geriışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü kuruluşsı olması hasebiyle, projeye özel çkızılışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çkızılışma düşünceı oluşturarak, meselelemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, essah ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri mütenasip çkızılışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mütenasip stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir