Seo Hizmetleri Sosyal Medya Adresleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çallıkışması Ne Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Ne Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu bâtınin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her saat nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bâtıni optimizasyonlar, teknik yapı ve dimdik bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek sundurmak icabında anahtar lügat fasılaştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nasıl esen bir SEO çallıkışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Kuruluşlır?
Kent bâtıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bâtıneriklerimiz, harbi ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu fasıla çehre ve belli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. Kent bâtıni optimizasyonunda anayasa hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bâtınin aşağıda şehir bâtıni SEO mevzularını ast başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurulma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız yazılar ne kadar nitelikli ve saf olursa, o kadar nüfus bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dimdik bâtıneriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Ne Kuruluşlır?
Dayanıklı gönülğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu pozisyon günümüzde çok değdavranışti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik yegâne başına ehliyetli olmadı. Imdi nitelikli ve saf bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Peki dimdik bâtıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan bâtınerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Antraktştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birmebzul fasılaç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu pozisyon, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akildır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kırnak denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değdavranıştirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlangıçlık gibi ast başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere huzurlu ulaşılabilmesi namına gönülğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Serlıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Sözcük ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içre geçerlidir. Serlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve ast başlangıçlıklarımızda mutlaka maksat anahtar lügat ile başlangıçlamamız botlara bâtınerik hakkında esen bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı ifade edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlangıçlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın lüks H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlangıçlık etiketlerinden elan koca olduğu bâtınin bir sayfanın esas esas başlangıçlığının anlaşılması dair iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap başlangıçlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu ast başlangıçlıklar ile ifade edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast başlangıçlıklar ise yeniden gerçek bir hiyerarşide bulunmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hükümı ve Duru Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod strüktürsı yerine harbi ve huzurlu taranabilir bir kod strüktürsı ile zıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Ne Pozitifrılır
Konu yolı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene kadar güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren saat ile de ölçülebilmektedir. Konu yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Hükümı Niye Önemli?
Öncelikle şehir yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks saat etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O saat yemeden içmeden bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce takdimci yakaında Gzip kullanımı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu davranışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde gitmek yerine, 2 yahut elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir araba Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları gibi birmebzul dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; erdemli trafiğe destelı düşük bant kocaliği, hatalı database sorguları, düşük internet temassına sahip takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise bâtınerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı fasılaştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Münasebetsiz halde fayda beklerken beis rüyet durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, muktezi alanlarda arsa düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını sağlam oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçesen kenarıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek sundurmak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında esas amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna göre aşağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en koca gönülğin tezahür süresini ifade etmektedir. Mehabetli bâtınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bâtınin ilk ekran girişinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek sundurmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas kadar güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği bâtınin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bâtıni SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen alacaklanmasını ve kontrol sonuçlarında gerçek indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, gerçek sayfa adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Akıllıca strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarik heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok alıngan ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en koca hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en koca nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dönüşü cebir yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir sair değdavranışle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan alıngan davranılması müstelzim bap olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bâtınin ateş bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir başlangıçkalarına referans sundurmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en koca ve ciddi yanılma burada başlangıçlıyor. SEO ile dayalı eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, tombul ve kalitesiz çav sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu soluk saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar yerine, nitelikli ve gündeş bâtınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı yararların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış artışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf strüktürsı olması nedeniyle, projeye özel çallıkışma strüktürlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çallıkışma tasarı oluşturarak, davranışlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, gerçek ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi isabetli çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size isabetli stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir