Seo Hizmetleri Son Dakika

SEO Nedir, Doğal SEO Çalışması Nite Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile mutabık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yürütmek üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çalışması Nite Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her devir kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir kucaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve metanetli kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak namuslu ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı konularını elan detaylı ve alt başlangıçlıklar halinde inceleyerek, elbette kazançlı bir SEO çalışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Gestaltlır?
şehir kucaki SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının rahatça gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel kucakeriklerimiz, ak pak ve hızlı kod konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu mesafe utanma ve belli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda omurga amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız kucakin horda şehir kucaki SEO konularını alt başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız yazılar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece isim kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli kucakeriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Gestaltlır?
Dayanıklı derunğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu gestalt hasetmüzde çok bileğfiilti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik yek başına yerinde olmadı. çıktı kaliteli ve saf kucakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Peki metanetli kucakeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan kucakerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birokkalı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birokkalı ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mabeyinştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birokkalı mesafeç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gestalt, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Sözcük Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en doğru denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğfiiltirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlangıçlık kadar alt başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı alt başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere rahatça ulaşılabilmesi namına derunğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve alt başlangıçlıklarımızda kesinlikle nişane anahtar sözcük ile başlangıçlamamız botlara kucakerik üzerine kazançlı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı söylem edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlangıçlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta takkadak çokça H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı başlangıçlık etiketlerinden elan şanlı olduğu kucakin bir sayfanın üs anne başlangıçlığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus başlangıçlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu alt başlangıçlıklar ile söylem edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt başlangıçlıklar ise tekrar namuslu bir hiyerarşide yürütmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Sili Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite benekınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve yararsız bir kod konstrüksiyonsı adına ak pak ve rahatça taranabilir bir kod konstrüksiyonsı ile mukabillaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sayfa takatı, derunğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene derece güzeşte süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren devir ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Süratı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan çokça devir teşyi etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O devir yemeden içmeden temelı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu doğrultuında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu fiillemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, az boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde gerçekleştirmek adına, 2 yahut elan uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Fazla Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde konstrüksiyonlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birokkalı dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; güçlü trafiğe ilişkilı az izole bant enliliği, hatalı database sorguları, az genel ağ angajmansına iye sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise kucakerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Aksi halde yarar beklerken dokunca görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı namuslu indirdiğinde, lazım alanlarda alan düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını gülmeyen oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçkazançlı yerıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç angajmanlara örutubet veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte üs amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna için hordaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı derunğin tezahür süresini söylem etmektedir. Yetişkin kucakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan yanıt süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin namuslu boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine iye sıfır görseller, sahife yüklenene derece güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği kucakin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı rüşvetlanmasını ve kontrol sonuçlarında namuslu indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, namuslu sahife bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına hat harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey santimantal ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en şanlı hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en şanlı nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çalışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama etmek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, sonuç dilküşü sıkıntı yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir ayrıksı bileğfiille “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google namuslu orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok elan santimantal davranılması müstelzim husus olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler kucakin tehlike arz etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok gösterişsiz. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir başlangıçkalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en şanlı ve ciddi yanlış burada başlangıçlıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, sıkı ve kalitesiz haber sitelerinden alınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan angajmanlar adına, kaliteli ve güncel kucakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en mutabık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış arkaışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Yayımcı ki ne derece uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü konstrüksiyonsı olması haysiyetiyle, projeye özel çalışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, namuslu bir çalışma tasarı oluşturarak, fiillemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, namuslu ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım mutabık çalışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mutabık stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir