Seo Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir, Doğal SEO Çaldatmaışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yürütmek üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çaldatmaışması Elbette Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her ahit nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bağırsaki optimizasyonlar, uran yapı ve dimdik bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her ahit başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek icabında anahtar söz mabeyinştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, elbette güzel bir SEO çaldatmaışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bağırsakeriklerimiz, nezih ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu mabeyin faça ve belli sarrafiyelı kontrol motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda çizgi hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız bağırsakin kötüda kent bağırsaki SEO mevzularını zir sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makaslamaklar ne kadar nitelikli ve natürel olursa, o kadar isim bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik bağırsakeriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Dimdik hapishaneğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hatır günümüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik vahit başına kifayetli olmadı. Imdi nitelikli ve natürel bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Evet dimdik bağırsakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan bağırsakerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Aralıkştırması
Uğur kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birokkalı mabeyinç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hatır, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar usludır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Lafız Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en dobra yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Kellelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne sarrafiyelık kabilinden zir sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere sükûnet ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Kellelıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Kellelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve zir sarrafiyelıklarımızda mutlaka erek anahtar söz ile sarrafiyelamamız botlara bağırsakerik karşı güzel bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı anlatım edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne sarrafiyelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak bir araba H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair sarrafiyelık etiketlerinden daha yetişkin evetğu bağırsakin bir sayfanın gerçeklik anne sarrafiyelığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bap sarrafiyelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu zir sarrafiyelıklar ile anlatım edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve vesair zir sarrafiyelıklar ise yine harbi bir hiyerarşide yürütmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Yolı ve şerif Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve yararsız bir kod binası namına nezih ve sükûnet taranabilir bir kod binası ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Elbette Artırılır
Sayfa çabuklukı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene kadar sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren ahit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site Yolı Illet Önemli?
Öncelikle kent çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha bir araba ahit geçirmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O ahit vakit kaybetmeden temelı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce anonsör cihetında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu işlemlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde akdetmek namına, 2 veya daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birokkalı dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; güçlü trafiğe destelı düşük izole bant ferahliği, hatalı database sorguları, düşük internet kontaksına sahip anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise bağırsakerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ilgili dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on mabeyinştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken hüsran rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, vacip alanlarda makam kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını sağlam oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel yönıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte gerçeklik amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna nazaran kötüdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin hapishaneğin tezahür süresini anlatım etmektedir. Büyük bağırsakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne kadar sabık süre içinde, sayfada bulunan bileşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik bileğerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene kadar sabık süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bağırsakin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel idraklanmasını ve kontrol neticelerinda harbi indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen sarrafiyelıca parametreler; konu sarrafiyelıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, harbi konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına maksat harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey rafine ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en yetişkin hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yetişkin nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, sonuç dcivarüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir değişik bileğişlemle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha rafine davranılması müstelzim bap olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara arz etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir sarrafiyekalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yetişkin ve ciddi günah burada sarrafiyelıyor. SEO ile ilgili eşhas, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, şişman ve kalitesiz bilgi sitelerinden aldatmaınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu hava natürel yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan kontaklar namına, nitelikli ve şimdiki bağırsakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en uygun bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış artışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne kadar etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması dolayısıyla, projeye özel çaldatmaışma binalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çaldatmaışma maksatı oluşturarak, işlemlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, harbi ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, vacip uygun çaldatmaışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size uygun stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir