Seo Hizmetleri Referanslar

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Ne Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli kafalı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin olgunlaşmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkızılışması Ne Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her zaman birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent midei optimizasyonlar, uran yapı ve tekst mideerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her zaman başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek toka etmek gerekirse anahtar söz aralıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent midei ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun kafalıklar halinde inceleyerek, nite hayırlı bir SEO çkızılışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Bünyelır?
şehir midei SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel mideeriklerimiz, harbi ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu aralık duluk ve belli kafalı arama motoru etiketleridir. şehir midei optimizasyonunda taban hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız midein dunda kent midei SEO mevzularını madun kafalıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız hatlar ne kadar birinci sınıf ve natürel olursa, o kadar eş mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst mideeriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Bünyelır?
Sağlam hapishaneğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu keyfiyet hasetmüzde çok değaksiyonti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik vahit başına kifayetli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve natürel mideerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Pekâlâ tekst mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Ne mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan mideerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Boşlukştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birşunca aralıkç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak kifayetli değildir. Bunun en filinta muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değaksiyontirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kafalık kadar madun kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Kellelıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları ortamında geçerlidir. Kellelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve madun kafalıklarımızda kesinlikle nişane anahtar söz ile kafalamamız botlara mideerik karşı hayırlı bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kafalıklarımızı rapor edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kafalığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta ansızın şu denli H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de vesair kafalık etiketlerinden daha büyük evetğu midein bir sayfanın esas esas kafalığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun husus kafalıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun kafalıklar ile rapor edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve vesair madun kafalıklar ise gine hakikat bir hiyerarşide olgunlaşmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabuklukı ve Hijyenik Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite benekınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve fuzuli bir kod örgüsı adına harbi ve kolaylıkla taranabilir bir kod örgüsı ile karşılaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Ne Zaitrılır
Sayfa takatı, hapishaneğin kullanıcı tarafından görüntülenene kadar geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden zaman ile de ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir çabuklukı Niçin Önemli?
Öncelikle kent takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha şu denli zaman iletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O zaman hoppadak temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce takdimci doğrultuında Gzip kullanımı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu aksiyonlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde yetiştirmek adına, 2 yahut daha uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent midein bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kadar birşunca dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ali trafiğe ilişkilı ceninisakıt bant oylumluliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ temassına sahip takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise mideerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu takatımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık aralıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Pahal halde fayda beklerken dokunca müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, gerekli alanlarda zemin kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını tehlikeli oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayırlı semtıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz tasarımlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek toka etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna için dundaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük hapishaneğin oluş süresini rapor etmektedir. Yüce mideerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek toka etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar geçen süre içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene kadar geçen süre içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği midein ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir midei SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından hayırlı kazançlanmasını ve arama neticelerinda hakikat indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; konu kafalıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, hakikat konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına vadi açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyarlı ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en büyük hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en büyük nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkızılışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, sonuç dyöreüşü baskı yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çkızılışmalara, bir diğer değaksiyonle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha duyarlı davranılması gereken husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler midein muhatara sunu etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir kafakalarına referans toka etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en büyük ve eleştiri teltik burada kafalıyor. SEO ile müntesip kişiler, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, kaba ve kalitesiz salık sitelerinden kızılınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan temaslar adına, birinci sınıf ve gündeş mideerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, onur ve satış arkaışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf örgüsı olması haysiyetiyle, projeye özel çkızılışma örgülması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çkızılışma maksatı oluşturarak, aksiyonlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, hakikat ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli isabetli çkızılışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size isabetli stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir