Seo Hizmetleri Özellikleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Nasıl Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli başlı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her bugün birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir dâhili optimizasyonlar, beceri yapı ve dayanıklı dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her bugün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek görmek gerekirse anahtar lügat meyanştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir dâhili ve dışı konularını elan detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, nite kazançlı bir SEO çallıkışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Kuruluşlır?
Site dâhili SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel dâhileriklerimiz, şerif ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu meyan suret ve belirli başlı arama motoru etiketleridir. Site dâhili optimizasyonunda zemin amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız dâhilin dunda şehir dâhili SEO konularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, birinci sınıf dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız kırlar ne kadar birinci sınıf ve katıksız olursa, o kadar nüfus dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı dâhileriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Kuruluşlır?
Dayanıklı dâhilğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hava günümüzde çok değdavranışti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik bir başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve katıksız dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Evet dayanıklı dâhileriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nasıl dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan dâhilerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birgeniş ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Fasılaştırması
Amaç kitlenizin sorularına cevap veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birgeniş meyanç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lügat Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kıvrak kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değdavranıştirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlık üzere alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere sükûnet ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Serlıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içre geçerlidir. Serlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve alt başlıklarımızda behemehâl erek anahtar lügat ile başlamamız botlara dâhilerik hakkında kazançlı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlıklarımızı rapor edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın bir tomar H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki başlık etiketlerinden elan koca başüstüneğu dâhilin bir sayfanın gerçek ana başlığının anlaşılması dair iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt konu başlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu alt başlıklar ile rapor edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öteki alt başlıklar ise tekrar muhik bir hiyerarşide bulunmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Hızı ve şerif şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve nahak bir harf kuruluşsı alegori şerif ve sükûnet taranabilir bir harf kuruluşsı ile huzurlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa Hızı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa çabuklukı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene kadar geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden bugün ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site Hızı Illet Önemli?
Öncelikle şehir çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir tomar bugün kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O bugün sadece temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce anonsör yanında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu davranışlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde yaratmak alegori, 2 veya elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

çokça Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir dâhilin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere birgeniş dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; mürtefi trafiğe rabıtlı düşük izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ ilişkisına iye anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe huzurlığı ise dâhilerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, ilişkin dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Menfi halde yarar beklerken beis görme durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, vacip alanlarda arazi yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını ciddi oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçkazançlı taçıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek görmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçek amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en koca dâhilğin oluşma süresini rapor etmektedir. Koskocaman dâhilerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran girişinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek görmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana kadar geçen süre içinde, sayfada kâin dahişenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik değerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği dâhilin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site dâhili SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı kazançlanmasını ve arama sonuçlarında muhik indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; konu başlıkları ve açıklamaları, yürek etiketleri, muhik konu bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına hat heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duyar ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en koca hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en koca sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları sabitleme eylemek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geçmiş dilküşü cebir yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir özge değdavranışle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan duyar davranılması gereken konu olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler dâhilin ateş arz etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir başkalarına referans görmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en koca ve eleştiri teltik burada başlıyor. SEO ile ilişkin eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, tombul ve kalitesiz sava sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu yol katıksız yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar alegori, birinci sınıf ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf kuruluşsı olması haysiyetiyle, projeye özel çallıkışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çallıkışma tasarı oluşturarak, davranışlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, muhik ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip normal çallıkışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size normal stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir