Seo Hizmetleri Nedir

SEO Nedir, Tabii SEO Çallıkışması Elbette Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli temellı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her ahit birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent karıni optimizasyonlar, beceri yapı ve metanetli karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak mevsuk ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her ahit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar lügat aralıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı konularını elan detaylı ve ast temellıklar halinde inceleyerek, nasıl çok bir SEO çallıkışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Binalır?
şehir karıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel karıneriklerimiz, necip ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu aralık nedeniyle ve belli temellı arama motoru etiketleridir. şehir karıni optimizasyonunda asıl hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız karınin süflida kent karıni SEO konularını ast temellıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız hatlar ne derece birinci sınıf ve doğal olursa, o derece şahıs karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli karıneriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Binalır?
Metanetli yürekğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu yer hasetmüzde çok değmedarımaişetti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik tek başına yeterli olmadı. çıktı birinci sınıf ve doğal karınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Pekâlâ metanetli karıneriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan karınerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgani blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birgani görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız çatlakştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birgani aralıkç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu yer, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Lafız Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Kimisi kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yeterli değildir. Bunun en güzel denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Serlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana temellık kabil ast temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt temellıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere aldırmaz ulaşılabilmesi hesabına yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Serlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içre geçerlidir. Serlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve ast temellıklarımızda kesinlikle amaç anahtar lügat ile temellamamız botlara karınerik için çok bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına temellıklarımızı söyleyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana temellığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta ansızın ziyade H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka temellık etiketlerinden elan mehabetli evetğu karınin bir sayfanın temel ana temellığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu temellıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu ast temellıklar ile söyleyiş edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve başka ast temellıklar ise tekrar mevsuk bir hiyerarşide bulunmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hızı ve Masumca Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite benekınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve lüzumsuz bir harf strüktürsı yerine necip ve aldırmaz taranabilir bir harf strüktürsı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sayfa Hızı Nedir, Elbette Artırılır
Sayfa ivintiı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene derece sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren ahit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

şehir Hızı Illet Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan ziyade ahit teşyi etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O ahit hoppadak temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör yönında Gzip kullanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu medarımaişetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, az ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde üretmek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birgani dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; güçlü trafiğe bağlı az bant enliliği, hatalı database sorguları, az internet irtibatsına sahip anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise karınerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa ivintiımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı aralıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Olumsuz halde yarar beklerken muhatara rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı mevsuk indirdiğinde, vacip alanlarda zemin düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını vahim oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeççok üstıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna gereğince süflidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli yürekğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Koca karınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana derece sabık süre içinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin mevsuk boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik değerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene derece sabık süre içinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği karınin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir karıni SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla çok idraklanmasını ve arama neticelerinda mevsuk indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen temellıca parametreler; sayfa temellıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, mevsuk sayfa adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakınlarında strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reçete açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok içli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en mehabetli hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en mehabetli sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dyamaçüşü güçlük yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir sair değmedarımaişetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google mevsuk orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan içli davranılması müstelzim konu olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler karınin tehlike sunu etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok mahdut. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir temelkalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en mehabetli ve kritik yanlışlık burada temellıyor. SEO ile dayalı kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, ağır ve kalitesiz sav sitelerinden allıkınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu soluk doğal yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan irtibatlar yerine, birinci sınıf ve güncel karınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı yararların başında; marka bilinirliği, kadir ve satış geriışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık strüktürsı olması yüz, projeye özel çallıkışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, mevsuk bir çallıkışma çekimı oluşturarak, medarımaişetlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, mevsuk ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip munis çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir