Seo Hizmetleri Neden Tercih Edilmedilir

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Ne Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli mebdelı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin tamamlanmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Ne Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu yürekin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her devir kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir yüreki optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam yürekerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak namuslu ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek gerekirse anahtar lügat meyanştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir yüreki ve dışı konularını daha detaylı ve madun mebdelıklar halinde inceleyerek, nasıl hayırlı bir SEO çallıkışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Binalır?
Kent yüreki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel yürekeriklerimiz, ak ve hızlı kod mimarisı, kullanıcı dostu meyan yüz ve belli mebdelı arama motoru etiketleridir. Kent yüreki optimizasyonunda gerçek amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız yürekin bayağıda şehir yüreki SEO konularını madun mebdelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız yazgılar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar şahıs yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam yürekeriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Binalır?
Sağlam içeriğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hesap hasetmüzde çok bileğişti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik yalnızca başına yeterli olmadı. çıktı kaliteli ve tabii yürekerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Evet sağlam yürekeriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan yürekerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgani blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mesafeştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birgani meyanç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en aldatıcı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğiştirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mebdelık kabilinden madun mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı madun mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi namına içeriğinizi taksimmlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları zarfında geçerlidir. Kafalıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve madun mebdelıklarımızda kesinlikle uğur anahtar lügat ile mebdelamamız botlara yürekerik için hayırlı bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına mebdelıklarımızı ifade edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mebdelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak fazla H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair mebdelık etiketlerinden daha önemli evetğu yürekin bir sayfanın esas temel mebdelığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun süje mebdelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu madun mebdelıklar ile ifade edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve sair madun mebdelıklar ise tekrar namuslu bir hiyerarşide tamamlanmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve Temiz Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve lüzumsuz bir kod mimarisı alegori ak ve palas taranabilir bir kod mimarisı ile alınlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sahife Gayretı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sahife yolı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene kadar geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Gayretı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha fazla devir oturmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O devir yalnız bazı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce takdimci yanında Gzip kullanımı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu işlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde kurmak alegori, 2 veya daha uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir yürekin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabilinden birgani dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mürtefi trafiğe bağlı düşük izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, düşük internet irtibatsına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile içtihaterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise yürekerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık meyanştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarlı halde fayda beklerken mazarrat müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı namuslu indirdiğinde, zaruri alanlarda ülke düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayırlı yüzıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında esas amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli içeriğin teşekkül süresini ifade etmektedir. Muhteşem yürekerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Doğrusu sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun yürekin ilk ekran duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel kadar geçen müddet içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin namuslu boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar geçen müddet içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği yürekin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent yüreki SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı idraklanmasını ve arama neticelerinda namuslu indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mebdelıca parametreler; sayfa mebdelıkları ve izahatı, lisan etiketleri, namuslu sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına yolculuk açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duyar ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en önemli hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en önemli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, anlayışsız dkatüşü güçlük yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir diğer bileğişle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google namuslu orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim süje olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler yürekin muhatara yer etmektedir.

Doğal Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok macerasız. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir mebdekalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en önemli ve kritik yanılma burada mebdelıyor. SEO ile müntesip zevat, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, yoğun ve kalitesiz yüklem sitelerinden allıkınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan irtibatlar alegori, kaliteli ve gündeş yürekerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde katkısızladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma mimarilması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, namuslu bir çallıkışma düşünceı oluşturarak, işlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, namuslu ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri orantılı çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size orantılı stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir