Seo Hizmetleri Modelleri

SEO Nedir, Doğal SEO Çalışması Ne Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli mebdelı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin tutulmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çalışması Ne Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu derunin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her hin kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site deruni optimizasyonlar, uran yapı ve metin derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak icabında anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve ast mebdelıklar halinde inceleyerek, ne güzel bir SEO çalışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Yapılır?
Site deruni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının asude gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel deruneriklerimiz, harbi ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu mesafe faça ve belirli mebdelı arama motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda gerçek gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız derunin adida site deruni SEO mevzularını ast mebdelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız kırlar ne derece kaliteli ve doğal olursa, o derece insan deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin deruneriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne Yapılır?
Tekst yürekğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu tavır hasetmüzde çok bileğdavranışti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik yek başına yeterli olmadı. çıktı kaliteli ve doğal derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Evet metin deruneriklerinin bu derece önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Ne derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan derunerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Boşlukştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli mesafeç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu tavır, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Kelime Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Bazı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en adamakıllı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğdavranıştirebilirsiniz.

4- Mebdelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mebdelık gibi ast mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı ast mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir mebdelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere asude ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi derunin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içre geçerlidir. Mebdelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve ast mebdelıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar sözcük ile mebdelamamız botlara derunerik üzerine güzel bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mebdelıklarımızı ifade edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mebdelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta birden fazla H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür mebdelık etiketlerinden henüz kebir başüstüneğu derunin bir sayfanın üs temel mebdelığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast husus mebdelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu ast mebdelıklar ile ifade edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve öbür ast mebdelıklar ise yine rast bir hiyerarşide tutulmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Temiz şifre Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre örgüsı alegori harbi ve asude taranabilir bir şifre örgüsı ile kontralaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Konu çabaı Nedir, Ne Zaitrılır
Konu şiddetı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden hin ile bile ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabaı Illet Önemli?
Öncelikle site şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz fazla hin selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O hin hemen temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu cenahında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu davranışlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde ifa etmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları gibi birbir hayli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüksek trafiğe bağlamlı ceninisakıt bant ferahliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ ilişkisına mevla sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayıcınız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise derunerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, ilişkin dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa şiddetımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken zarar müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, gerekli alanlarda alan düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını gerçek oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel yerıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında üs amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa adidaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir yürekğin teşekkül süresini ifade etmektedir. Muhteşem derunerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel derece güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut deşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene derece güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği derunin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel alacaklanmasını ve arama neticelerinda rast indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mebdelıca parametreler; sayfa mebdelıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, rast sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına suret açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey alıngan ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en kebir hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en kebir sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çalışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit etmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geçmiş dönüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çalışmalara, bir özge bileğdavranışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması gereken husus olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler derunin korku yer etmektedir.

Doğal Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir mebdekalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en kebir ve kritik suç burada mebdelıyor. SEO ile ilişkin zevat, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kesif ve kalitesiz sav sitelerinden alınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol doğal yollardan alınmayan ve ücretli alınan ilişkilar alegori, kaliteli ve güncel derunerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, onur ve satış arkaışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Basıcı ki ne derece uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız örgüsı olması sebebiyle, projeye özel çalışma örgülması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çalışma maksatı oluşturarak, davranışlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, rast ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli akla yatkın çalışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir