Seo Hizmetleri Mediafordigital

SEO Nedir, Saf SEO Çkızılışması Ne Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Ne Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her dönem kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir ciğeri optimizasyonlar, beceri yapı ve dimdik ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ayırmak gerekirse anahtar lügat antraktştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun başlıklar halinde inceleyerek, elbette sağlıklı bir SEO çkızılışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Binalır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının gamsız gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel ciğereriklerimiz, temiz ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu antrakt yan ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda taban hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız ciğerin aşağıda şehir ciğeri SEO mevzularını madun başlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız kırlar ne derece kaliteli ve natürel olursa, o derece zat ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik ciğereriklerimiz derece örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Binalır?
Sağlam dâhilğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu kalıp günümüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik biricik başına kifayetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve natürel ciğererik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Peki dimdik ciğereriklerinin bu derece önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan ciğererik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birgani blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Boşlukştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birgani antraktç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kalıp, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Kelime Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en okşayıcı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Kafalık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık kabilinden madun başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere gamsız ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Kafalıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içinde geçerlidir. Kafalıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve madun başlıklarımızda kesinlikle erek anahtar lügat ile başlamamız botlara ciğererik için sağlıklı bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı rapor edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak çokça H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair başlık etiketlerinden henüz oylumlu olduğu ciğerin bir sayfanın gerçek temel başlığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sermaye başlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu madun başlıklar ile rapor edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve sair madun başlıklar ise gine tamam bir hiyerarşide tamamlanmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hızı ve Kılıklı şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite puanınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve nahak bir kod örgüsı namına temiz ve gamsız taranabilir bir kod örgüsı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Konu Hızı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Konu hükümı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dönem ile bile ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hızı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz çokça dönem kalmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O dönem vakit kaybetmeden temelı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci canipında Gzip yararlanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu işlemlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde bina etmek namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Ziyade Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birgani dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe bağlı düşüt izole bant rahatliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlanaksına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise ciğererik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken dokunca rüyet durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, muktezi alanlarda görev düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını güvenilir oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçsağlıklı taliıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ayırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte gerçek amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa aşağıdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu dâhilğin oluşma süresini rapor etmektedir. Koca ciğererik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Doğrusu sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ayırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan cevap süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel derece sabık süre içinde, sayfada mevcut dahişenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene derece sabık süre içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği ciğerin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla sağlıklı vergilanmasını ve taharri neticelerinda tamam indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, tamam sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına yöntem harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli hassas ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en oylumlu hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en oylumlu sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, sonuç dcivarüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çkızılışmalara, bir özge bileğişlemle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok henüz hassas davranılması müstelzim sermaye olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler ciğerin ateş arz etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir başkalarına referans ayırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en oylumlu ve ciddi kusur burada başlıyor. SEO ile dayalı zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, tombul ve kalitesiz çav sitelerinden kızılınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan bağlanaklar namına, kaliteli ve şimdiki ciğererikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış geriışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Basıcı ki ne derece etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız örgüsı olması nedeniyle, projeye özel çkızılışma örgülması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çkızılışma çekimı oluşturarak, işlemlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, tamam ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi birebir çkızılışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size birebir stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir