Seo Hizmetleri Kitapları

SEO Nedir, Katıksız SEO Çtuzakışması Nasıl Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli çıbanlı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çtuzakışması Nasıl Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her devran kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir kucaki optimizasyonlar, yol yapı ve metin kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak icabında anahtar söz meyanştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı konularını daha detaylı ve ast çıbanlıklar halinde inceleyerek, elbette âlâ bir SEO çtuzakışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Mimarilır?
şehir kucaki SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel kucakeriklerimiz, kılıklı ve hızlı şifre yapısı, kullanıcı dostu meyan utanma ve belli çıbanlı arama motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda yapı taşı hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin aşağıda şehir kucaki SEO konularını ast çıbanlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız tasarlar ne denli kaliteli ve tabii olursa, o denli özlük kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin kucakeriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Mimarilır?
Dayanıklı yürekğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gestalt günümüzde çok bileğkârti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik hareketsiz başına kifayetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve tabii kucakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Pekâlâ metin kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nasıl kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan kucakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgani blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birgani görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Araştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birgani meyanç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gestalt, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akıllıdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lügat Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en alımlı çalımlı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkârtirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl çıbanlık üzere ast çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına yürekğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içre geçerlidir. Başlangıçlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve ast çıbanlıklarımızda mutlaka uğur anahtar söz ile çıbanlamamız botlara kucakerik için âlâ bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı deyiş edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl çıbanlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın ziyade H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür çıbanlık etiketlerinden daha önemli evetğu kucakin bir sayfanın esas asıl çıbanlığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye çıbanlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu ast çıbanlıklar ile deyiş edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öbür ast çıbanlıklar ise tekrar muhik bir hiyerarşide olmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Masum Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve fuzuli bir şifre yapısı yerine kılıklı ve kolaylıkla taranabilir bir şifre yapısı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu Süratı Nedir, Nasıl Artırılır
Konu süratı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden devran ile bile ölçülebilmektedir. Konu süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Süratı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha ziyade devran takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O devran hemen temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör kanatında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu kârlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde düzenlemek yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde yapılabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birgani dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Zirdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; erdemli trafiğe rabıtalı düşüt bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ irtibatsına sahip anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise kucakerik dağıtım ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, ilgili dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman meyanştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Suratsız halde fayda beklerken dokunca müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, mukteza alanlarda taraf düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçâlâ cihetıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında esas amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli yürekğin oluşma süresini deyiş etmektedir. Yüce kucakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Doğrusu sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl denli geçen müddet içerisinde, sayfada bulunan dahişenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene denli geçen müddet içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği kucakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla âlâ alacaklanmasını ve arama neticelerinda muhik indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; sayfa çıbanlıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, muhik sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Esaslı yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına reviş harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duyar ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en önemli hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en önemli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, art dkatüşü yüküm yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir özge bileğkârle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim sermaye olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler kucakin tehlike arz etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir çıbankalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en önemli ve eleştiri yanlış burada çıbanlıyor. SEO ile ilgili kişiler, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kaba ve kalitesiz çav sitelerinden tuzakınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan irtibatlar yerine, kaliteli ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Bağımlı ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf yapısı olması nedeniyle, projeye özel çtuzakışma yapılması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çtuzakışma düşünceı oluşturarak, kârlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, muhik ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza yakışır çtuzakışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yakışır stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir