Seo Hizmetleri Kaynakça

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Elbette Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli kellelı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olgunlaşmak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Elbette Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her bugün birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site midei optimizasyonlar, yöntem yapı ve metin mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak mevsuk ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her bugün muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek icabında anahtar lafız açıklıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast kellelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle elleme bir SEO çdüzenışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Konstrüksiyonlır?
Site midei SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel mideeriklerimiz, duru ve hızlı şifre yapısı, kullanıcı dostu açıklık duluk ve belli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Site midei optimizasyonunda omurga gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız midein dunda site midei SEO mevzularını ast kellelıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız yazılar ne denli birinci sınıf ve doğal olursa, o denli özlük mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin mideeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Konstrüksiyonlır?
Metanetli hapishaneğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu tavır günümüzde çok bileğnöbetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik hiç başına yerinde olmadı. Daha çok birinci sınıf ve doğal mideerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Pekâlâ metin mideeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Elbette mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan mideerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birkötü blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birkötü görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birkötü açıklıkç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu tavır, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en tatlıca aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğnöbettirebilirsiniz.

4- Serlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kellelık kabilinden ast kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere rahat ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Serlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi midein ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Serlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve ast kellelıklarımızda mutlaka nişane anahtar lafız ile kellelamamız botlara mideerik hakkında elleme bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kellelıklarımızı söyleyiş edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kellelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak bir tomar H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair kellelık etiketlerinden elan büyük evetğu midein bir sayfanın temel anne kellelığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye kellelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu ast kellelıklar ile söyleyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve sair ast kellelıklar ise yeniden mevsuk bir hiyerarşide olgunlaşmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Masum Harf Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre yapısı adına duru ve rahat taranabilir bir şifre yapısı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sahife çabaı Nedir, Elbette Artırılır
Sahife süratı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren bugün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabaı Neden Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir tomar bugün nakletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O bugün yalnız temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce takdimci yerında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu nöbetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde kurmak adına, 2 veya elan uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Zait Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde yapılabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site midein bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabilinden birkötü dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; erdemli trafiğe bandajlı bağan izole bant makroliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ ilişkisına sahip takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile içtihaterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise mideerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, alakalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk açıklıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Hırçın halde kâr beklerken ziyan görme durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı mevsuk indirdiğinde, mukteza alanlarda vaziyet yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını gerçek oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçelleme katıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara ögönen veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna için dundaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük hapishaneğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Majör mideerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Doğrusu sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne denli güzeşte süre içinde, sayfada bulunan dahişenlerin mevsuk boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte süre içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği midein ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site midei SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla elleme kazançlanmasını ve kontrol sonuçlarında mevsuk indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve izahatı, yürek etiketleri, mevsuk sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına şekil açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygulu ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en büyük hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en büyük nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit etmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Negatif tespitlere verilen artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geri dönüşü müşkül yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çdüzenışmalara, bir gayrı bileğnöbetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google mevsuk orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan duygulu davranılması gereken sermaye olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler midein tehlike en etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok niteliksiz. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir kellekalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en büyük ve nazik kusur burada kellelıyor. SEO ile alakalı zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kalın ve kalitesiz salık sitelerinden düzenınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu şekil doğal yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan ilişkilar adına, birinci sınıf ve aktüel mideerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız yapısı olması nedeniyle, projeye özel çdüzenışma yapılması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, mevsuk bir çdüzenışma düşünceı oluşturarak, nöbetlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, mevsuk ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza amelî çdüzenışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size amelî stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir