Seo Hizmetleri İncelemeleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çhileışması Nasıl örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli başlı kurallar ile şayan hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yetişmek üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Nasıl örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her mevsim birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent kucaki optimizasyonlar, uran yapı ve dimdik kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her mevsim sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek katmak icabında anahtar kelime boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, nite oflaz bir SEO çhileışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl örgülır?
Site kucaki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel kucakeriklerimiz, duru ve hızlı şifre binası, kullanıcı dostu boşluk vecih ve belli başlı kontrol motoru etiketleridir. Site kucaki optimizasyonunda asıl hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin dunda kent kucaki SEO mevzularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve saf olursa, o denli şahıs kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik kucakeriklerimiz denli ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl örgülır?
Sağlam yürekğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu vaziyet günümüzde çok bileğişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik sessiz başına yeterli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve saf kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Pekâlâ dimdik kucakeriklerinin bu denli önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nasıl kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan kucakerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birhayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birhayli ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Meyanştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birhayli boşlukç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu vaziyet, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Söz Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en adamakıllı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğiştirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık gibi alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere sıkıntı ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve alt başlıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar kelime ile başlamamız botlara kucakerik karşı oflaz bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı anlatım edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın bir tomar H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür başlık etiketlerinden henüz mefret evetğu kucakin bir sayfanın asıl temel başlığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu başlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu alt başlıklar ile anlatım edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öbür alt başlıklar ise gine doğru bir hiyerarşide yetişmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Arı Kod örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve yararsız bir şifre binası adına duru ve sıkıntı taranabilir bir şifre binası ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Konu takatı, yürekğin kullanıcı tarafından sahnelenene denli sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren mevsim ile bile ölçülebilmektedir. Konu takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Hükümı Ne Önemli?
Öncelikle kent takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz bir tomar mevsim görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O mevsim hemen bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu doğrultuında Gzip kullanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu işlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde geçirmek adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Fazla Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları gibi birhayli dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Süflidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe bentlı bağan izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ bağlantısına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise kucakerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu takatımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Huysuz halde fayda beklerken ziyan rüyet durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, muktezi alanlarda alan düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını gerçek oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçoflaz yanıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek katmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında asıl amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna nazaran dundaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret yürekğin tekevvün süresini anlatım etmektedir. Oylumlu kucakerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek katmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli sabık müddet içerisinde, sayfada mevcut bileşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene denli sabık müddet içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği kucakin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site kucaki SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından oflaz algılanmasını ve kontrol sonuçlarında doğru indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlıca parametreler; konu başlıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, doğru konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına kez açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duygun ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en mefret hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en mefret nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çhileışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geri dkarşıüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir gayrı bileğişle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz duygun davranılması müstelzim mevzu olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler kucakin muhatara yeryüzü etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir başkalarına referans katmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en mefret ve nazik yanılgı burada başlıyor. SEO ile alakadar eşhas, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, hummalı ve kalitesiz sava sitelerinden hileınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tarz saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlantılar adına, birinci sınıf ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en şayan bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız binası olması sebebiyle, projeye özel çhileışma binalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çhileışma planı oluşturarak, işlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, doğru ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi şayan çhileışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayan stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir