Seo Hizmetleri Haberleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Nite Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli serlı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tutulmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Nite Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her saat nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent kucaki optimizasyonlar, beceri yapı ve metin kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek iletmek icabında anahtar lafız açıklıkştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı konularını elan detaylı ve alt serlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle oflaz bir SEO çalışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Dokumalır?
Site kucaki SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel kucakeriklerimiz, nezih ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu açıklık yüz ve belirli serlı taharri motoru etiketleridir. Site kucaki optimizasyonunda temel hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız kucakin aşağıda kent kucaki SEO konularını alt serlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız yazgılar ne kadar nitelikli ve natürel olursa, o kadar kişi kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin kucakeriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Dokumalır?
Metanetli içeriğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâlet günümüzde çok değaksiyonti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik hiç başına yerinde olmadı. Artık nitelikli ve natürel kucakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Pekâlâ metin kucakeriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan kucakerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Açıklıkştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli açıklıkç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâlet, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Lafız Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Bazı kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak yerinde değildir. Bunun en berceste kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değaksiyontirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl serlık kadar alt serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı alt serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt serlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere hafif ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve alt serlıklarımızda behemehâl gaye anahtar lafız ile serlamamız botlara kucakerik için oflaz bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına serlıklarımızı anlatım edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl serlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak bir küme H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki serlık etiketlerinden elan balaban başüstüneğu kucakin bir sayfanın köken asıl serlığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus serlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu alt serlıklar ile anlatım edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve öteki alt serlıklar ise gene doğruca bir hiyerarşide tutulmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Hızı ve Masum Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite noktaınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve fuzuli bir harf yapısı yerine nezih ve hafif taranabilir bir harf yapısı ile kontralaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu Hızı Nedir, Nite Artırılır
Konu hızı, içeriğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren saat ile de ölçülebilmektedir. Konu hızını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Hızı Niçin Önemli?
Öncelikle kent hızının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan bir küme saat etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O saat çabucak bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce takdimci cepheında Gzip tasarrufı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu aksiyonlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, az uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde inşa etmek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde yapılabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar birbir hayli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Adidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faziletli trafiğe rabıtlı az bant genişliği, hatalı database sorguları, az genel ağ ilişkisına sahip takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise kucakerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hızımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı açıklıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Karşıt halde yarar beklerken beis müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, muktezi alanlarda arsa düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını önemlice oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçoflaz huzurıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz düşüncemlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek iletmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara ögönen veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında köken amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna göre aşağıdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban içeriğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Büyük kucakerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Doğrusu sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran methalinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek iletmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl kadar güzeşte süre içerisinde, sayfada mevcut deşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene kadar güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği kucakin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site kucaki SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından oflaz idraklanmasını ve taharri neticelerinda doğruca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen serlıca parametreler; konu serlıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, doğruca konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına gaye açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli rafine ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en balaban hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en balaban nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çalışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dönüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çalışmalara, bir ayrıksı değaksiyonle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok elan rafine davranılması gereken husus olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler kucakin korku yer etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir serkalarına referans iletmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en balaban ve ciddi sakatlık burada serlıyor. SEO ile ait kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, derin ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul natürel yollardan alınmayan ve ücretli alınan ilişkilar yerine, nitelikli ve gündeş kucakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Bağımlı ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız yapısı olması haysiyetiyle, projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çalışma tasavvurı oluşturarak, aksiyonlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, doğruca ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi orantılı çalışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size orantılı stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir