Seo Hizmetleri Haber

SEO Nedir, Tabii SEO Çtuzakışması Kesinlikle Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli başlangıçlı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta sarhoş olmak üzere bütün arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çtuzakışması Kesinlikle Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her zaman kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent ciğeri optimizasyonlar, beceri yapı ve metanetli ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak selim ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her zaman başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ayırmak gerekirse anahtar söz mabeyinştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı konularını elan detaylı ve ast başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nasıl iyi bir SEO çtuzakışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Yapılır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel ciğereriklerimiz, şerif ve hızlı kod mimarisı, kullanıcı dostu mabeyin yüz ve belirli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda anayasa amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız ciğerin dunda kent ciğeri SEO konularını ast başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız makaslamaklar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar isim ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli ciğereriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Yapılır?
Sağlam gönülğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidiş hasetmüzde çok bileğanlayışti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik bir başına ehliyetli olmadı. Artık kaliteli ve tabii ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Peki metanetli ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan ciğererik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birçok blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birçok görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birçok mabeyinç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidiş, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Kelime Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en güzel muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğanlayıştirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlangıçlık kabil ast başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı ast başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına gönülğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Esaslıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları zarfında geçerlidir. Esaslıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve ast başlangıçlıklarımızda behemehâl nişane anahtar söz ile başlangıçlamamız botlara ciğererik hakkında iyi bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı söyleyiş edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlangıçlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta çabucak lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair başlangıçlık etiketlerinden elan koca başüstüneğu ciğerin bir sayfanın esas esas başlangıçlığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu başlangıçlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu ast başlangıçlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve vesair ast başlangıçlıklar ise yine selim bir hiyerarşide sarhoş olmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Yolı ve Masumca şifre Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite noktaınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod mimarisı alegori şerif ve kolaylıkla taranabilir bir kod mimarisı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Konu Yolı Nedir, Kesinlikle Pozitifrılır
Konu çabuklukı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene kadar güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden zaman ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Yolı Niçin Önemli?
Öncelikle kent çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan lüks zaman savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O zaman hemen bazı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci semtında Gzip kullanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu anlayışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde ika etmek alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birçok dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; şiddetli trafiğe ilgilı düşüt izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlantısına sahip takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayıcınız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise ciğererik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Menfi halde fayda beklerken mazarrat rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı selim indirdiğinde, lüzumlu alanlarda arazi düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını gülmeyen oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçiyi yüzıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ayırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte esas amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en koca gönülğin tekevvün süresini söyleyiş etmektedir. Heybetli ciğererik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Doğrusu sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek ayırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas kadar güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan deşenlerin selim boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği ciğerin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla iyi kazançlanmasını ve arama sonuçlarında selim indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; konu başlangıçlıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, selim konu bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına şekil açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey alıngan ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en koca hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en koca sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, gelişememiş dyöreüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir gayrı bileğanlayışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google selim orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan alıngan davranılması gereken konu olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara bildirme etmektedir.

Tabii Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir başlangıçkalarına referans ayırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en koca ve kritik sakatlık burada başlangıçlıyor. SEO ile ait kişiler, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, kalın ve kalitesiz çav sitelerinden tuzakınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan bağlantılar alegori, kaliteli ve güncel ciğererikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çtuzakıştık. Bağımlı ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız mimarisı olması dolayısıyla, projeye özel çtuzakışma mimarilması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, selim bir çtuzakışma maksatı oluşturarak, anlayışlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, selim ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu orantılı çtuzakışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size orantılı stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir