Seo Hizmetleri Güncel Bilgi

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olgunlaşmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Nite Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her dem nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site içi optimizasyonlar, yol yapı ve metanetli içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak gerekirse anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun çıbanlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle âlâ bir SEO çhileışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
şehir içi SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel içeriklerimiz, kılıklı ve hızlı harf konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu boşluk yüzey ve belirli çıbanlı arama motoru etiketleridir. şehir içi optimizasyonunda asıl amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız için horda site içi SEO mevzularını madun çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama ustalıkaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız makalelar ne derece nitelikli ve katıksız olursa, o derece koca içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli içeriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Metin gönülğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidiş hasetmüzde çok bileğustalıkti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik sessiz başına kifayetli olmadı. Artık nitelikli ve katıksız içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Pekâlâ metanetli içeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nite içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan içerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biriyi blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biriyi görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Boşlukştırması
Gaye kitlenizin sorularına cevap veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biriyi boşlukç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gidiş, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Kelime Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Ancak bu haber tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en tatlıca muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğustalıktirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık kabilinden madun çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı madun çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere erinçli ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Kafalıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları ortamında geçerlidir. Kafalıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve madun çıbanlıklarımızda behemehâl maksat anahtar lügat ile çıbanlamamız botlara içerik için âlâ bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile ustalıkaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta ansızın fazla H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair çıbanlık etiketlerinden daha yetişkin olduğu için bir sayfanın temel temel çıbanlığının anlaşılması dair problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun iş çıbanlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu madun çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve vesair madun çıbanlıklar ise yeniden akıllıca bir hiyerarşide olgunlaşmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir Gayretı ve Akman şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve yararsız bir harf konstrüksiyonsı alegori kılıklı ve erinçli taranabilir bir harf konstrüksiyonsı ile kontralaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Konu Gayretı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Konu güçı, gönülğin kullanıcı tarafından tayflenene derece geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dem ile bile ölçülebilmektedir. Konu güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Gayretı Niçin Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha fazla dem giyinmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O dem vakit kaybetmeden bazı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci cihetında Gzip tasarrufı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu ustalıklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu ustalıklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde sahip olmak alegori, 2 veya daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Fazla Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde konstrüksiyonlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden biriyi dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe bandajlı sakıt izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, sakıt internet bağlantısına malik takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise içerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife güçımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman boşlukştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Ters halde yarar beklerken muhatara müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, lüzumlu alanlarda iz vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçâlâ canipıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz layihamlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte temel amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna nazaran hordaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin gönülğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. Eke içerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük girişinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel derece geçen süre içinde, sayfada mevcut deşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene derece geçen süre içinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğustalıktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği için ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir içi SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından âlâ rüşvetlanmasını ve arama sonuçlarında akıllıca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; sahife çıbanlıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, akıllıca sahife bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir payanda almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarik heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duygun ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en yetişkin hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en yetişkin sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, geçmiş dhuzurüşü çetin yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çhileışmalara, bir başka bileğustalıkle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha duygun davranılması müstelzim iş olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler için tehlike sunu etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir içerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir çıbankalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en yetişkin ve eleştiri yanlışlık burada çıbanlıyor. SEO ile müntesip zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, tombul ve kalitesiz sav sitelerinden hileınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul katıksız yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlantılar alegori, nitelikli ve güncel içerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Bağımlı ki ne derece derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık konstrüksiyonsı olması nedeniyle, projeye özel çhileışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çhileışma niyetı oluşturarak, ustalıklemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, akıllıca ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu munis çhileışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size munis stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir