Seo Hizmetleri Global

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Nasıl Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli kellelı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Nasıl Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu yürekin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site yüreki optimizasyonlar, teknik yapı ve metanetli yürekerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar söz mesafeştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site yüreki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt kellelıklar halinde inceleyerek, elbette çok bir SEO çhileışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Mimarilır?
Site yüreki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel yürekeriklerimiz, eksiksiz ve hızlı şifre bünyesı, kullanıcı dostu mesafe yüz ve belli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Site yüreki optimizasyonunda taban hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? üzere sorularınız yürekin adida site yüreki SEO mevzularını alt kellelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız kırlar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar eş yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli yürekeriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Mimarilır?
Tekst yürekğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hâl hasetmüzde çok bileğmaslahatti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik yekta başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve tabii yürekerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bili verdik. Peki metanetli yürekeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nasıl yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan yürekerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birşunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birşunca görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Araştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birşunca mesafeç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Kimi kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu bili tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en ömre bedel denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmaslahattirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kellelık gibi alt kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast kellelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Esaslıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Esaslıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve alt kellelıklarımızda kesinlikle erek anahtar söz ile kellelamamız botlara yürekerik karşı çok bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kellelıklarımızı deyiş edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kellelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta yekten fazla H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer kellelık etiketlerinden henüz yüce evetğu yürekin bir sayfanın kök esas kellelığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt süje kellelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu alt kellelıklar ile deyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve diğer alt kellelıklar ise gene tamam bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Süratı ve Masum Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite noktaınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir şifre bünyesı adına eksiksiz ve rahat taranabilir bir şifre bünyesı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa güçı, yürekğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Süratı Sebep Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz fazla vakit kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O vakit elden temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce anonsör yönında Gzip tasarrufı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve abes tüm karakterler) Bu maslahatlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, az ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde kurmak adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde bünyelabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site yürekin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birşunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ali trafiğe sargılı az izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, az genel ağ bağlantısına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise yürekerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu güçımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken dokunca müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, mukteza alanlarda mahal düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını ağırbaşlı oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeççok cenahıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz düşüncemlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna için adidaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce yürekğin teşekkül süresini deyiş etmektedir. Yüce yürekerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun yürekin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar sabık müddet içinde, sayfada bulunan bileşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine malik sıfır görseller, konu yüklenene kadar sabık müddet içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği yürekin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site yüreki SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından çok rüşvetlanmasını ve kontrol sonuçlarında tamam indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, tamam konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakınlarında bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına vadi açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok içli ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en yüce hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en yüce nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dyöreüşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir farklı bileğmaslahatle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok henüz içli davranılması müstelzim süje olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler yürekin muhatara sunma etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir kellekalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yüce ve ciddi yanılma burada kellelıyor. SEO ile ilgili zevat, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, sıkı ve kalitesiz sava sitelerinden hileınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlantılar adına, kaliteli ve güncel yürekerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı yararların başında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has bünyesı olması nedeniyle, projeye özel çhileışma bünyelması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çhileışma düşünceı oluşturarak, maslahatlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, tamam ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza oranlı çhileışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size oranlı stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir