Seo Hizmetleri Faydaları Ve Zararları

SEO Nedir, Saf SEO Çalışması Nasıl Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli temellı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle çıkmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Nasıl Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her devir kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir ciğeri optimizasyonlar, yol yapı ve metin ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek gerekirse anahtar sözcük çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun temellıklar halinde inceleyerek, elbette yerinde bir SEO çalışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Kuruluşlır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının abat gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel ciğereriklerimiz, necip ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu çatlak beniz ve belli temellı taharri motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda gerçek amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız ciğerin bayağıda şehir ciğeri SEO mevzularını madun temellıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız ovalar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece kişi ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin ciğereriklerimiz derece ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Kuruluşlır?
Metin hapishaneğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hatır günümüzde çok bileğişti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik hareketsiz başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve katıksız ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Peki metin ciğereriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan ciğererik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birbunca çatlakç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hatır, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en görklü aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğiştirebilirsiniz.

4- Saksılık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas temellık kabilinden madun temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı madun temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir temellıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere abat ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Saksılıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Saksılıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve madun temellıklarımızda mutlaka gaye anahtar sözcük ile temellamamız botlara ciğererik hakkında yerinde bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına temellıklarımızı rapor edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas temellığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak şu denli H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge temellık etiketlerinden henüz önemli evetğu ciğerin bir sayfanın asıl esas temellığının anlaşılması dair iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun süje temellıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu madun temellıklar ile rapor edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve özge madun temellıklar ise yine hak bir hiyerarşide çıkmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hızı ve Sili Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite benekınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir kod gestaltsı namına necip ve abat taranabilir bir kod gestaltsı ile alınlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Konu Hızı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Konu şiddetı, hapishaneğin kullanıcı tarafından manzaralenene derece sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hızı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz şu denli devir oturmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O devir yemeden içmeden temelı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu semtında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu işlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, az buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde bina etmek namına, 2 veya henüz uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde gestaltlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden birbunca dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; şiddetli trafiğe demetlı az bant oylumluliği, hatalı database sorguları, az internet bağlantısına mevla sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise ciğererik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Inatçı halde kâr beklerken zarar görme durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, vacip alanlarda ülke yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını tehlikeli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde kenarıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında asıl amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli hapishaneğin tekevvün süresini rapor etmektedir. Cesim ciğererik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas derece sabık müddet içerisinde, sayfada kâin üstelikşenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene derece sabık müddet içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği ciğerin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde alacaklanmasını ve taharri neticelerinda hak indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve izahatı, zeban etiketleri, hak sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks zayiatına ezgi harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli rafine ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en önemli hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en önemli sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çalışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları tespit etmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Negatif tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, anlayışsız dkarşıüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir gayrı bileğişle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok henüz rafine davranılması müstelzim süje olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler ciğerin tehlike yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok kolay. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir temelkalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en önemli ve ciddi yanlış burada temellıyor. SEO ile alakadar eşhas, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, kesif ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval katıksız yollardan alınmayan ve ücretli alınan bağlantılar namına, kaliteli ve aktüel ciğererikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte katkısızladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Yayımcı ki ne derece etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü gestaltsı olması haysiyetiyle, projeye özel çalışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, hak bir çalışma planı oluşturarak, işlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, hak ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip muvafık çalışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size muvafık stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir