Seo Hizmetleri Detaylı İnternet Raporları

SEO Nedir, Saf SEO Çalışması Nasıl Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli kafalı kurallar ile münasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olgunlaşmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Nasıl Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her dem birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bâtıni optimizasyonlar, teknik yapı ve dimdik bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek icabında anahtar söz araştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı konularını henüz detaylı ve madun kafalıklar halinde inceleyerek, ne uygun bir SEO çalışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Dokumalır?
Kent bâtıni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bâtıneriklerimiz, ak pak ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu ara utanma ve belirli kafalı kontrol motoru etiketleridir. Kent bâtıni optimizasyonunda baz hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bâtınin aşağıda şehir bâtıni SEO konularını madun kafalıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız yazılar ne derece birinci sınıf ve natürel olursa, o derece zat bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik bâtıneriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nasıl Dokumalır?
Metanetli içeriğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu boyut hasetmüzde çok bileğhizmetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik yekta başına ehliyetli olmadı. Imdi birinci sınıf ve natürel bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bili verdik. Evet dimdik bâtıneriklerinin bu derece önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bâtınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birşu denli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birşu denli görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Antraktştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birşu denli araç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu boyut, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Ancak bu bili tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en hoş kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğhizmettirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kafalık üzere madun kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı madun kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kafalıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere rahatlık ulaşılabilmesi adına içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Mebdelıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve madun kafalıklarımızda kesinlikle gaye anahtar söz ile kafalamamız botlara bâtınerik için uygun bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kafalıklarımızı rapor edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kafalığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten bir tomar H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki kafalık etiketlerinden henüz oylumlu olduğu bâtınin bir sayfanın ana esas kafalığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun iş kafalıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun kafalıklar ile rapor edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öteki madun kafalıklar ise gene haklı bir hiyerarşide olgunlaşmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Süratı ve Harbi şifre Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve boşuna bir kod yapısı alegori ak pak ve rahatlık taranabilir bir kod yapısı ile önlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sahife Süratı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sahife güçı, içeriğin kullanıcı tarafından sahnelenene derece geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dem ile bile ölçülebilmektedir. Sahife güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Süratı Niye Önemli?
Öncelikle şehir güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz bir tomar dem nakletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dem vakit kaybetmeden bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce anonsör semtında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu hizmetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde yetiştirmek alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Fazla Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde yapılabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere birşu denli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüksek trafiğe rabıtalı ceninisakıt izole bant çokliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ kontaksına iye anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayannız ile mütalaaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise bâtınerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa güçımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken mazarrat müşahede durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, lüzumlu alanlarda görev meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını önemlice oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuygun taçıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında ana amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu içeriğin tezahür süresini rapor etmektedir. önemli bâtınerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk ekran antreinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan yanıt süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas derece geçen süre içinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik bileğerlerine iye sıfır görseller, sayfa yüklenene derece geçen süre içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği bâtınin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent bâtıni SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uygun kazançlanmasını ve kontrol sonuçlarında haklı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; sayfa kafalıkları ve izahatı, zeban etiketleri, haklı sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Esaslı yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına reviş heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duyar ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en oylumlu hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en oylumlu nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çalışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, sonuç dönüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çalışmalara, bir farklı bileğhizmetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok henüz duyar davranılması müstelzim iş olarak önmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler bâtınin korku bildirme etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir kafakalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en oylumlu ve eleştiri yanılgı burada kafalıyor. SEO ile müntesip eşhas, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, sıkışık ve kalitesiz çav sitelerinden alınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu soluk natürel yollardan alınmayan ve ücretli alınan kontaklar alegori, birinci sınıf ve gündeş bâtınerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en münasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, itibar ve satış geriışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Tabi ki ne derece derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has yapısı olması haysiyetiyle, projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çalışma maksatı oluşturarak, hizmetlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, haklı ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu münasip çalışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size münasip stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir