Seo Hizmetleri Detaylar

SEO Nedir, Katıksız SEO Çallıkışması Nasıl Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yetişmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her ahit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent içi optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek sundurmak icabında anahtar lügat mesafeştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı konularını daha detaylı ve ast sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, nite uygun bir SEO çallıkışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Gestaltlır?
Kent içi SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel içeriklerimiz, necip ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu mesafe yüz ve belli sarrafiyelı taharri motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda bel kemiği hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız için zirda kent içi SEO konularını ast sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız alfabelar ne derece kaliteli ve natürel olursa, o derece özlük içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı içeriklerimiz derece örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Gestaltlır?
Tekst hapishaneğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâlet hasetmüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik bir numara başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel içerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size malumat verdik. Peki dayanıklı içeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan içerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Boşlukştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli mesafeç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâlet, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Lafız Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en anlı şanlı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl sarrafiyelık gibi ast sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı ast sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere içi geniş ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Kellelıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içinde geçerlidir. Kellelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve ast sarrafiyelıklarımızda behemehâl uğur anahtar lügat ile sarrafiyelamamız botlara içerik karşı uygun bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı ifade edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl sarrafiyelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın okkalı H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka sarrafiyelık etiketlerinden daha heybetli başüstüneğu için bir sayfanın esas asıl sarrafiyelığının anlaşılması konusunda mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast husus sarrafiyelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu ast sarrafiyelıklar ile ifade edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve başka ast sarrafiyelıklar ise yine doğruca bir hiyerarşide yetişmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hükümı ve Hijyen şifre Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite puanınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve lüzumsuz bir kod gestaltsı namına necip ve içi geniş taranabilir bir kod gestaltsı ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Konu şiddetı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene derece güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren ahit ile de ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Hükümı Neden Önemli?
Öncelikle kent şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha okkalı ahit yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O ahit hemen bazı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci doğrultuında Gzip tasarrufı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu konulemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde eylemek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Fazla Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde gestaltlabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birbir hayli dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mualla trafiğe bağlı düşük izole bant makroliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ temassına sahip takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile reyerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise içerik dağıtım ağı fehvaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa şiddetımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken beis görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, vacip alanlarda alan düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını ağırbaşlı oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuygun kenarıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek sundurmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte esas amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa zirdaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli hapishaneğin oluş süresini ifade etmektedir. Kebir içerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Yani sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk ekran girizgâhinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek sundurmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl derece güzeşte süre içerisinde, sayfada mevcut dahişenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene derece güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği için ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uygun idraklanmasını ve taharri neticelerinda doğruca indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sayfa sarrafiyelıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, doğruca sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına usul harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duyar ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en heybetli hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en heybetli nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit eylemek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, sonuç dilküşü zor yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir sair değkonule “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim husus olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler için muhatara bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir içerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir sarrafiyekalarına referans sundurmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en heybetli ve eleştiri yanlışlık burada sarrafiyelıyor. SEO ile alakadar eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, dolu ve kalitesiz bilgi sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul natürel yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar namına, kaliteli ve gündeş içerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, itibar ve satış enseışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has gestaltsı olması yüz, projeye özel çallıkışma gestaltlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çallıkışma maksatı oluşturarak, konulemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, doğruca ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip makul çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size makul stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir