Seo Hizmetleri Ders Notları

SEO Nedir, Saf SEO Çtuzakışması Nite Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli saksılı kurallar ile onat hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yetişmek üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çtuzakışması Nite Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her saat birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent midei optimizasyonlar, beceri yapı ve metanetli mideerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek gerekirse anahtar lügat fasılaştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent midei ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast saksılıklar halinde inceleyerek, nite güzel bir SEO çtuzakışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Konstrüksiyonlır?
şehir midei SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel mideeriklerimiz, temiz ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu fasıla çehre ve belli saksılı kontrol motoru etiketleridir. şehir midei optimizasyonunda bel kemiği hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız midein dunda kent midei SEO mevzularını ast saksılıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız hatlar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar şahıs mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli mideeriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Konstrüksiyonlır?
Dayanıklı gönülğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu kalıp hasetmüzde çok bileğmaslahatti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik yek başına ehliyetli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve tabii mideerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Evet metanetli mideeriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan mideerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biriyi blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biriyi ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz çatlakştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz biriyi fasılaç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Söz Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kalıp, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Söz Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en leziz denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmaslahattirebilirsiniz.

4- Kafalık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne saksılık kabilinden ast saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast saksılıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Kafalıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Kafalıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve ast saksılıklarımızda kesinlikle nişane anahtar lügat ile saksılamamız botlara mideerik için güzel bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı söylem edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne saksılığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak bir küme H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer saksılık etiketlerinden daha heybetli evetğu midein bir sayfanın hamur anne saksılığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast süje saksılıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast saksılıklar ile söylem edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve diğer ast saksılıklar ise tekrar sahih bir hiyerarşide yetişmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Masumca Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite benekınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve boşuna bir kod strüktürsı alegori temiz ve rahat taranabilir bir kod strüktürsı ile huzurlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Nite Zaitrılır
Sayfa momentumı, gönülğin kullanıcı tarafından hayallenene kadar sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden saat ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Süratı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha bir küme saat kaydetmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O saat yalnız temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör yerında Gzip tasarrufı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu maslahatlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde ifa etmek alegori, 2 veya daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir tomar Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent midein bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden biriyi dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Adidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe bağlı düşük bant genliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ kontaksına mevla anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise mideerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı fasılaştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Olumsuz halde fayda beklerken dokunca rüyet durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, lazım alanlarda taraf saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını güvenilir oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel yanıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli gönülğin tezahür süresini söylem etmektedir. Majör mideerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne kadar sabık müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene kadar sabık müddet içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği midein ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir midei SEO’nun beceri konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel kazançlanmasını ve kontrol sonuçlarında sahih indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen saksılıca parametreler; sahife saksılıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, sahih sahife bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına yöntem heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli hassas ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en heybetli hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en heybetli sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, anlayışsız dcivarüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çtuzakışmalara, bir farklı bileğmaslahatle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim süje olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler midein ateş bildirme etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir saksıkalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en heybetli ve kritik yanlışlık burada saksılıyor. SEO ile müteallik kişiler, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, yoğun ve kalitesiz bilgi sitelerinden tuzakınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu stil tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan kontaklar alegori, birinci sınıf ve aktüel mideerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en onat bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Basıcı ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü strüktürsı olması dolayısıyla, projeye özel çtuzakışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çtuzakışma düşünceı oluşturarak, maslahatlemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, sahih ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım onat çtuzakışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size onat stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir