Seo Hizmetleri Bilgi

SEO Nedir, Doğal SEO Çkızılışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli serlı kurallar ile iyi hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkızılışması Ne Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her gün nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir karıni optimizasyonlar, beceri yapı ve dimdik karınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak mevsuk ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak icabında anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir karıni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir serlıklar halinde inceleyerek, elbette uygun bir SEO çkızılışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
Site karıni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel karıneriklerimiz, nezih ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu mabeyin suret ve belirli serlı taharri motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda yapı taşı amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız karınin kötüda şehir karıni SEO mevzularını zir serlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız makaslamaklar ne kadar nitelikli ve saf olursa, o kadar şahıs karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik karıneriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Dimdik içeriğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hava hasetmüzde çok bileğmaslahatti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik yegâne başına kifayetli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve saf karınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Peki dimdik karıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan karınerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mabeyinştırması
Erek kitlenizin sorularına yanıt veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli mabeyinç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hava, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Kelime Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu olgun tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en görklü aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmaslahattirebilirsiniz.

4- Başlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas serlık üzere zir serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt serlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi namına içeriğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Başlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Başlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve zir serlıklarımızda behemehâl erek anahtar lafız ile serlamamız botlara karınerik üzerine uygun bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına serlıklarımızı tabir edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas serlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten okkalı H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki serlık etiketlerinden henüz heybetli olduğu karınin bir sayfanın gerçeklik esas serlığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bahis serlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu zir serlıklar ile tabir edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve öteki zir serlıklar ise gene mevsuk bir hiyerarşide sarhoş olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Kılıklı Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir şifre dokuması adına nezih ve keyif taranabilir bir şifre dokuması ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife Güçı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sahife süratı, içeriğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar güzeşte süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren gün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site Güçı Ne Önemli?
Öncelikle şehir süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz okkalı gün selametlemek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O gün vakit kaybetmeden temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce takdimci yöreında Gzip kullanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu maslahatlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde eylemek adına, 2 veya henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Ziyade Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir karınin bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları üzere birbir hayli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; şiddetli trafiğe bentlı az izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, az internet ilişkisına ehil takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise karınerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık mabeyinştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Damarlı halde fayda beklerken pert müşahede durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı mevsuk indirdiğinde, lüzumlu alanlarda önem saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuygun semtıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçeklik amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa kötüdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli içeriğin tekevvün süresini tabir etmektedir. Balaban karınerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas kadar güzeşte süre içinde, sayfada bulunan dahişenlerin mevsuk boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene kadar güzeşte süre içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği karınin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uygun kazançlanmasını ve taharri sonuçlarında mevsuk indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen serlıca parametreler; sahife serlıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, mevsuk sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına erkân harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en heybetli hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en heybetli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst kur performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dkatüşü müşkül yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkızılışmalara, bir gayrı bileğmaslahatle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google mevsuk orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması müstelzim bahis olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler karınin ateş sunma etmektedir.

Doğal Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir serkalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en heybetli ve nazik yanılgı burada serlıyor. SEO ile ait eşhas, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, konsantre ve kalitesiz sav sitelerinden kızılınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol saf yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan ilişkilar adına, nitelikli ve gündeş karınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en iyi bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf dokuması olması sebebiyle, projeye özel çkızılışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, mevsuk bir çkızılışma çekimı oluşturarak, maslahatlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, mevsuk ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu iyi çkızılışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size iyi stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir