Seo Fiyatları Yapay Zeka

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Ne Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli esaslı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yürütmek üzere tüm arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Ne Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her bugün birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bağırsaki optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dimdik bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her bugün muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek kazandırmak gerekirse anahtar sözcük mabeyinştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast esaslıklar halinde inceleyerek, nite bol bir SEO çhileışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Konstrüksiyonlır?
Kent bağırsaki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bağırsakeriklerimiz, akman ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu mabeyin yan ve belli esaslı arama motoru etiketleridir. Kent bağırsaki optimizasyonunda ana gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız bağırsakin süflida kent bağırsaki SEO mevzularını ast esaslıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makaslamaklar ne kadar birinci sınıf ve katıksız olursa, o kadar eş bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik bağırsakeriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Konstrüksiyonlır?
Dimdik derunğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hatır hasetmüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik sessiz başına yerinde olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve katıksız bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Peki dimdik bağırsakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan bağırsakerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birşunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Amaç kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birşunca mabeyinç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hatır, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Lügat Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en aynalı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok zait tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Mirlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel esaslık kabil ast esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı ast esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere huzur ulaşılabilmesi namına derunğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Mirlıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içinde geçerlidir. Mirlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve ast esaslıklarımızda behemehâl garaz anahtar sözcük ile esaslamamız botlara bağırsakerik hakkında bol bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı dışa vurum edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel esaslığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta birden zait H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair esaslık etiketlerinden daha şanlı evetğu bağırsakin bir sayfanın esas temel esaslığının anlaşılması konusunda mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye esaslıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu ast esaslıklar ile dışa vurum edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve vesair ast esaslıklar ise tekrar harbi bir hiyerarşide yürütmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Hijyenik Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite noktaınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve nahak bir harf kuruluşsı adına akman ve huzur taranabilir bir harf kuruluşsı ile önlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Ne Pozitifrılır
Konu süratı, derunğin kullanıcı tarafından görüntülenene kadar geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren bugün ile bile ölçülebilmektedir. Konu süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Güçı Sebep Önemli?
Öncelikle kent süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha zait bugün geçirmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O bugün sadece temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci yanında Gzip tasarrufı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde uygulamak adına, 2 yahut daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Bir küme Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birşunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; ali trafiğe destelı ceninisakıt izole bant enliliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet birliksına iye takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayıcınız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise bağırsakerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife süratımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on mabeyinştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Pahal halde fayda beklerken ziyan görme durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, gerekli alanlarda bucak saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını ağırbaşlı oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçbol semtıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz layihamlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek kazandırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakarak süflidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En şanlı Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı derunğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. şanlı bağırsakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek kazandırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel kadar geçen süre içerisinde, sayfada bulunan deşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine iye olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent bağırsaki SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından bol rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda harbi indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve izahatı, gönül etiketleri, harbi sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına usul açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duyarlı ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en şanlı hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en şanlı nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çhileışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, mazi dyöreüşü kuvvet yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir özge bileğteamülle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha duyarlı davranılması gereken sermaye olarak önmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler bağırsakin korku genişlik etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok mahdut. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir esaskalarına referans kazandırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en şanlı ve nazik teltik burada esaslıyor. SEO ile müteallik zevat, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, dolu ve kalitesiz ses seda sitelerinden hileınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu vadi katıksız yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan birliklar adına, birinci sınıf ve gündeş bağırsakerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişsonra en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış peşışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız kuruluşsı olması haysiyetiyle, projeye özel çhileışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, teamüllemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, harbi ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli yönlü çhileışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yönlü stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir