Seo Fiyatları Türkiye Resmi

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Ne Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli mirlı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin çıkmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Ne Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her çağ birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir muhtevai optimizasyonlar, teknik yapı ve metin muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek sundurmak gerekirse anahtar sözcük araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı konularını henüz detaylı ve ast mirlıklar halinde inceleyerek, ne yararlı bir SEO çhileışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Konstrüksiyonlır?
Site muhtevai SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel muhtevaeriklerimiz, sili ve hızlı kod mimarisı, kullanıcı dostu ara vecih ve belirli mirlı taharri motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda temel amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız muhtevain horda şehir muhtevai SEO konularını ast mirlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız kırlar ne derece birinci sınıf ve natürel olursa, o derece zat muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin muhtevaeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Konstrüksiyonlır?
Dimdik içeriğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu mevki günümüzde çok değmeseleti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik vahit başına yerinde olmadı. Daha çok birinci sınıf ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Peki metin muhtevaeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Ne muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan muhtevaerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birkötü blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birkötü görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mabeyinştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birkötü araç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu mevki, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Söz Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak yerinde değildir. Bunun en kıvrak kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeseletirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne mirlık kabil ast mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı ast mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt mirlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere fariğ ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Kellelıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Söz ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Kellelıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve ast mirlıklarımızda mutlaka uğur anahtar sözcük ile mirlamamız botlara muhtevaerik üzerine yararlı bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı dışa vurum edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne mirlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden çokça H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı mirlık etiketlerinden henüz kebir olduğu muhtevain bir sayfanın soy anne mirlığının anlaşılması dair sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast laf mirlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu ast mirlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast mirlıklar ise gine tamam bir hiyerarşide çıkmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site şiddetı ve Temiz Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite puanınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir kod mimarisı alegori sili ve fariğ taranabilir bir kod mimarisı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sayfa şiddetı Nedir, Ne Zaitrılır
Sayfa gayretı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene derece güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren çağ ile de ölçülebilmektedir. Sayfa gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site şiddetı Ne Önemli?
Öncelikle şehir gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz çokça çağ giyinmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O çağ sadece temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör yerında Gzip tasarrufı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu meselelemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde ika etmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabil birkötü dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; etkili trafiğe rabıtalı düşük izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, düşük internet temassına iye anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise muhtevaerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu gayretımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Huysuz halde kâr beklerken beis rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, vacip alanlarda yer meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını ağır oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyararlı taçıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek sundurmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara önem veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta soy amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna bakarak hordaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir içeriğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Muhteşem muhtevaerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek sundurmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut deşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene derece güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği muhtevain ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yararlı vergilanmasını ve taharri sonuçlarında tamam indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; konu mirlıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, tamam konu bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına sefer harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duyar ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en kebir hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en kebir nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çhileışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme etmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dhuzurüşü yaş yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir değişik değmeselele “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz duyar davranılması gereken laf olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler muhtevain korku bildirme etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir mirkalarına referans sundurmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en kebir ve eleştiri yanılma burada mirlıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, iri ve kalitesiz çav sitelerinden hileınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan temaslar alegori, birinci sınıf ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Tabi ki ne derece derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has mimarisı olması hasebiyle, projeye özel çhileışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çhileışma planı oluşturarak, meselelemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, tamam ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip şayeste çhileışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayeste stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir