Seo Fiyatları Türkçe Kaynakları

SEO Nedir, Katıksız SEO Çdüzenışması Ne Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli başlangıçlı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yetişmek üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Ne Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her çağ kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site karıni optimizasyonlar, yol yapı ve dimdik karınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak namuslu ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek gerekirse anahtar lügat çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site karıni ve dışı konularını henüz detaylı ve zir başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nite yeğin bir SEO çdüzenışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Yapılır?
Site karıni SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının rahatça gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel karıneriklerimiz, hijyenik ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu çatlak surat ve belirli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda asıl gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız karınin zirda site karıni SEO konularını zir başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar nüfus karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik karıneriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Ne Yapılır?
Dayanıklı yürekğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu mevki hasetmüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik vahit başına kifayetli olmadı. Imdi kaliteli ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Evet dimdik karıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan karınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birgani blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birgani çatlakç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu mevki, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Lafız Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en yalabık aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlangıçlık üzere zir başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı zir başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere rahatça ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Serlıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içinde geçerlidir. Serlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve zir başlangıçlıklarımızda behemehâl garaz anahtar lügat ile başlangıçlamamız botlara karınerik üzerine yeğin bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlangıçlıklarımızı deyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlangıçlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak fazla H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer başlangıçlık etiketlerinden henüz majör olduğu karınin bir sayfanın temel asıl başlangıçlığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bap başlangıçlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu zir başlangıçlıklar ile deyiş edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve diğer zir başlangıçlıklar ise tekrar namuslu bir hiyerarşide yetişmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site şiddetı ve Masumca Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir şifre dokuması yerine hijyenik ve rahatça taranabilir bir şifre dokuması ile muhaliflaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife şiddetı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sahife takatı, yürekğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sahife takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site şiddetı Niye Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz fazla çağ kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O çağ elden temelı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce sunucu yanında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve abes bütün karakterler) Bu işlemlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde açmak yerine, 2 yahut henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site karınin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere birgani dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faziletli trafiğe ilişkilı az izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, az internet bağlanaksına mevla sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile mütalaaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise karınerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa takatımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken hüsran görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir aksamındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı namuslu indirdiğinde, zaruri alanlarda konum kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını önemli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyeğin katıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen temel amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna gereğince zirdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en majör yürekğin oluşma süresini deyiş etmektedir. Kebir karınerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran kayranıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran girişinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl kadar geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut deşenlerin namuslu boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar geçen müddet içerisinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yeğin vergilanmasını ve arama neticelerinda namuslu indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve izahatı, dil etiketleri, namuslu sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakınlarında dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yöntem harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli içli ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en majör hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en majör sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, aptal dilküşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çdüzenışmalara, bir farklı bileğişlemle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google namuslu orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz içli davranılması gereken bap olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler karınin ateş arz etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir başlangıçkalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en majör ve kritik yanlış burada başlangıçlıyor. SEO ile ait zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, hummalı ve kalitesiz bilgi sitelerinden düzenınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlanaklar yerine, kaliteli ve şimdiki karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has dokuması olması yüz, projeye özel çdüzenışma dokumalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, namuslu bir çdüzenışma çekimı oluşturarak, işlemlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, namuslu ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri yakışır çdüzenışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yakışır stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir