Seo Fiyatları Tarihi

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkırmızıışması Elbette Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin geçmek üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bağırsaki optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çkırmızıışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar söz fasılaştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı konularını daha detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nasıl yavuz bir SEO çkırmızıışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Binalır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bağırsakeriklerimiz, duru ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu fasıla cebin ve belli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda ana amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bağırsakin horda şehir bağırsaki SEO konularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız ovalar ne denli kaliteli ve saf olursa, o denli can bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca tekst bağırsakeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Binalır?
Metanetli gönülğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu pozisyon hasetmüzde çok bileğmedarımaişetti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik biricik başına yeterli olmadı. Daha çok kaliteli ve saf bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Evet tekst bağırsakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan bağırsakerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birkötü blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birkötü ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mesafeştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birkötü fasılaç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu pozisyon, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akildır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Lügat Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en körpe denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlangıçlık kabilinden madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast başlangıçlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere erinçli ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve madun başlangıçlıklarımızda behemehâl gaye anahtar söz ile başlangıçlamamız botlara bağırsakerik üzerine yavuz bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı ifade edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlangıçlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta yekten ziyade H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı başlangıçlık etiketlerinden daha majör başüstüneğu bağırsakin bir sayfanın cins asıl başlangıçlığının anlaşılması konusunda mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf başlangıçlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu madun başlangıçlıklar ile ifade edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun başlangıçlıklar ise tekrar sevap bir hiyerarşide geçmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Safi Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir kod yapısı yerine duru ve erinçli taranabilir bir kod yapısı ile katlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sayfa takatı, gönülğin kullanıcı tarafından hayaletlenene denli güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Süratı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha ziyade vakit kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O vakit çabucak temelı patetik hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu kanatında Gzip kullanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu medarımaişetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde bina etmek yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde yapılabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden birkötü dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; erdemli trafiğe rabıtalı sakıt izole bant enliliği, hatalı database sorguları, sakıt internet bağlantısına sahip sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise bağırsakerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Pahal halde fayda beklerken pert görme durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, muktezi alanlarda arz alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını kritik oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyavuz cihetıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna göre hordaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en majör gönülğin oluş süresini ifade etmektedir. Koca bağırsakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük antreinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl denli güzeşte müddet içinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene denli güzeşte müddet içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bağırsakin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yavuz vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında sevap indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, sevap sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğru yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına maksat açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duygulu ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en majör hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en majör sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, sonuç dilküşü zorla yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çkırmızıışmalara, bir değişik bileğmedarımaişetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim laf olarak katmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler bağırsakin korku arz etmektedir.

Katıksız Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir başlangıçkalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en majör ve kritik günah burada başlangıçlıyor. SEO ile müntesip zevat, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, sıkı ve kalitesiz sav sitelerinden kırmızıınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval saf yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan bağlantılar yerine, kaliteli ve şimdiki bağırsakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış geriışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf yapısı olması haysiyetiyle, projeye özel çkırmızıışma yapılması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çkırmızıışma düşünceı oluşturarak, medarımaişetlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, sevap ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi mütenasip çkırmızıışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size mütenasip stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir