Seo Fiyatları Sosyal Medya Adresleri

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Elbette Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli başlangıçlı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere bütün arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çdüzenışması Elbette Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her hin nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir muhtevai optimizasyonlar, yol yapı ve tekst muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek icabında anahtar kelime antraktştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt başlangıçlıklar halinde inceleyerek, elbette iyi bir SEO çdüzenışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Kuruluşlır?
Site muhtevai SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel muhtevaeriklerimiz, masumca ve hızlı şifre binası, kullanıcı dostu antrakt cebin ve belirli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda baz gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız muhtevain aşağıda şehir muhtevai SEO mevzularını alt başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız makalelar ne denli nitelikli ve doğal olursa, o denli can muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst muhtevaeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette Kuruluşlır?
Tekst içeriğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu kondisyon hasetmüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik yegâne başına kifayetli olmadı. Artık nitelikli ve doğal muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Evet tekst muhtevaeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan muhtevaerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birbunca görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Meyanştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birbunca antraktç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kondisyon, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Kelime Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 kelime yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en kandırıcı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık gibi alt başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere sıkıntı ulaşılabilmesi namına içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. Esaslıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içre geçerlidir. Esaslıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve alt başlangıçlıklarımızda behemehâl uğur anahtar kelime ile başlangıçlamamız botlara muhtevaerik için iyi bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı rapor edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak okkalı H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka başlangıçlık etiketlerinden elan muhteşem başüstüneğu muhtevain bir sayfanın hakikat ana başlangıçlığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt konu başlangıçlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu alt başlangıçlıklar ile rapor edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve başka alt başlangıçlıklar ise yine haklı bir hiyerarşide bulunmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Necip Kod Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite noktaınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve nahak bir şifre binası adına masumca ve sıkıntı taranabilir bir şifre binası ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Konu çabaı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Konu çabuklukı, içeriğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden hin ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabaı Niye Önemli?
Öncelikle şehir çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan okkalı hin giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hin hemen bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu yanında Gzip yararlanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu teamüllemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde eylemek adına, 2 veya elan uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde binalabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi birbunca dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Dundaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; şiddetli trafiğe bağlamlı bağan bant degajeliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ kontaksına ehil sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise muhtevaerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Menfi halde yarar beklerken pert görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, vacip alanlarda taraf meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını ciddi oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçiyi cepheıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta hakikat amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem içeriğin tezahür süresini rapor etmektedir. Heybetli muhtevaerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana denli sabık süre içinde, sayfada kâin deşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik bileğerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene denli sabık süre içinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği muhtevain ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından iyi alacaklanmasını ve arama sonuçlarında haklı indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; konu başlangıçlıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, haklı konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir takviye almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına maksat heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey alıngan ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en muhteşem hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en muhteşem sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, gelişememiş dyöreüşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çdüzenışmalara, bir ayrıksı bileğteamülle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok elan alıngan davranılması gereken konu olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler muhtevain ateş yer etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir muhtevaerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir başlangıçkalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en muhteşem ve kritik yanılma burada başlangıçlıyor. SEO ile ait zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, koyu ve kalitesiz bilgi sitelerinden düzenınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo doğal yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan kontaklar adına, nitelikli ve aktüel muhtevaerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Bağımlı ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması yüz, projeye özel çdüzenışma binalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çdüzenışma maksatı oluşturarak, teamüllemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, haklı ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip yarar çdüzenışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yarar stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir