Seo Fiyatları Referanslar

SEO Nedir, Katıksız SEO Çaldatmaışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nasıl Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her mevsim nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent dâhili optimizasyonlar, fen yapı ve sağlam dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek icabında anahtar kelime çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı mevzularını henüz detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, ne hayır bir SEO çaldatmaışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
şehir dâhili SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel dâhileriklerimiz, temiz ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu çatlak suret ve belirli başlı arama motoru etiketleridir. şehir dâhili optimizasyonunda taban hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız dâhilin adida kent dâhili SEO mevzularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız yazgılar ne denli nitelikli ve katıksız olursa, o denli can dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca sağlam dâhileriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Sağlam yürekğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu perese hasetmüzde çok değkârti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik tek başına kifayetli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve katıksız dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Peki sağlam dâhileriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nasıl dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan dâhilerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birokkalı ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birokkalı çatlakç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akildır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak kifayetli değildir. Bunun en filinta yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkârtirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlık kabilinden ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere sükûnet ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamaktadır. Başlıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları süresince geçerlidir. Başlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve ast başlıklarımızda kesinlikle hedef anahtar kelime ile başlamamız botlara dâhilerik için hayır bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı dışa vurum edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak okkalı H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlık etiketlerinden henüz büyük başüstüneğu dâhilin bir sayfanın üs asıl başlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye başlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu ast başlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast başlıklar ise gine essah bir hiyerarşide sarhoş olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabaı ve Aydınlık Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir şifre mimarisı namına temiz ve sükûnet taranabilir bir şifre mimarisı ile alınlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa çabaı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa yolı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene denli güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren mevsim ile de ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

şehir çabaı Neden Önemli?
Öncelikle kent yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz okkalı mevsim iletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O mevsim hemen bazı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce anonsör cenahında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve zait tüm karakterler) Bu kârlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde akdetmek namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Bir tomar Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde mimarilabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birokkalı dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; erdemli trafiğe ilgilı sakıt izole bant degajeliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ temassına sahip anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayannız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise dâhilerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu yolımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı çatlakştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Olumsuz halde kâr beklerken ziyan müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri zait yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, muktezi alanlarda mekân alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayır kenarıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında üs amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran adidaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük yürekğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Makro dâhilerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan karşılık süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl denli güzeşte süre içinde, sayfada mevcut deşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik değerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene denli güzeşte süre içinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği dâhilin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir dâhili SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayır rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda essah indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; konu başlıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, essah konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakınlarında mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına defa açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duygun ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en büyük hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en büyük sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit eylemek üzere, üst kur performans göstermektedir. Aksi tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geri dilküşü müşkül yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir özge değkârle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz duygun davranılması gereken sermaye olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler dâhilin muhatara bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir başkalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en büyük ve ciddi günah burada başlıyor. SEO ile müteallik eşhas, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, yoğun ve kalitesiz bilgi sitelerinden aldatmaınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tarz katıksız yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan temaslar namına, nitelikli ve şimdiki dâhilerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişsonra en uygun bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, itibar ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması sebebiyle, projeye özel çaldatmaışma mimarilması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çaldatmaışma düşünceı oluşturarak, kârlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, essah ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi uygun çaldatmaışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size uygun stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir