Seo Fiyatları Kitapları

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Ne Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli saksılı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta cereyan etmek üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Ne Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her hengâm birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site kucaki optimizasyonlar, fen yapı ve tekst kucakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak dürüst ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek kazandırmak icabında anahtar lügat çatlakştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site kucaki ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast saksılıklar halinde inceleyerek, nasıl esen bir SEO çallıkışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Strüktürlır?
şehir kucaki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel kucakeriklerimiz, ak ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu çatlak duluk ve belirli saksılı arama motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda temel hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin horda site kucaki SEO mevzularını ast saksılıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız yazgılar ne kadar birinci sınıf ve saf olursa, o kadar zat kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca tekst kucakeriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne Strüktürlır?
Tekst hapishaneğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu yer hasetmüzde çok bileğmeseleti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik nazar boncuğu başına kifayetli olmadı. Artık birinci sınıf ve saf kucakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Evet tekst kucakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Ne kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan kucakerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birgani blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mesafeştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birgani çatlakç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu yer, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Kelime Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en kandırıcı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeseletirebilirsiniz.

4- Mebdelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne saksılık kabil ast saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı ast saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir saksılıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere refahlı ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Mebdelıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içre geçerlidir. Mebdelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve ast saksılıklarımızda mutlaka garaz anahtar lügat ile saksılamamız botlara kucakerik hakkında esen bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına saksılıklarımızı ifade edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne saksılığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın bir küme H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair saksılık etiketlerinden elan oylumlu olduğu kucakin bir sayfanın töz anne saksılığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa saksılıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu ast saksılıklar ile ifade edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve vesair ast saksılıklar ise tekrar dürüst bir hiyerarşide cereyan etmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hızı ve Eksiksiz Harf Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve zait bir harf kuruluşsı yerine ak ve refahlı taranabilir bir harf kuruluşsı ile mukabillaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sahife Hızı Nedir, Ne Zaitrılır
Sahife momentumı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene kadar geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Sahife momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hızı Neden Önemli?
Öncelikle site momentumının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir küme hengâm kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O hengâm elden bazı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu tarafında Gzip kullanımı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve zait tüm karakterler) Bu meselelemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde üretmek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Fazla Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site kucakin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birgani dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faik trafiğe demetlı sakıt izole bant çokliği, hatalı database sorguları, sakıt internet ilişkisına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise kucakerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz çatlakştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Kontra halde yarar beklerken muhatara rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri zait yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı dürüst indirdiğinde, gerekli alanlarda ülke alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını resmî oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçesen katıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek kazandırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara ögönen veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında töz amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girişi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu hapishaneğin teşekkül süresini ifade etmektedir. Majör kucakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk görüntülük girişinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek kazandırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar geçen müddet içinde, sayfada bulunan dahişenlerin dürüst boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik bileğerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen müddet içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği kucakin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen idraklanmasını ve arama sonuçlarında dürüst indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen saksılıca parametreler; sahife saksılıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, dürüst sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Mevsuk kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir payanda almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına sefer açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli duyarlı ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en oylumlu hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en oylumlu nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme etmek üzere, üst kur performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, gelişememiş dkatüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir başka bileğmeselele “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google dürüst orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan duyarlı davranılması gereken sayfa olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler kucakin tehlike sunma etmektedir.

Doğal Backlink Ne Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok niteliksiz. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir saksıkalarına referans kazandırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en oylumlu ve nazik suç burada saksılıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, ağır ve kalitesiz salık sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar yerine, birinci sınıf ve şimdiki kucakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık kuruluşsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, dürüst bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, meselelemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, dürüst ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli usturuplu çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size usturuplu stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir