Seo Fiyatları Haber

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Ne Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli mebdelı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta geçmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çalışması Ne Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her mevsim nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent içi optimizasyonlar, beceri yapı ve metin içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek icabında anahtar lafız aralıkştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı konularını henüz detaylı ve alt mebdelıklar halinde inceleyerek, nite yeğin bir SEO çalışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Kuruluşlır?
Site içi SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel içeriklerimiz, şerif ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu aralık yan ve belli mebdelı taharri motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda zemin gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız için kötüda kent içi SEO konularını alt mebdelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, yazım hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız kırlar ne kadar nitelikli ve katıksız olursa, o kadar insan içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin içeriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Kuruluşlır?
Dimdik içeriğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gidişat hasetmüzde çok değişti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik sessiz başına ehliyetli olmadı. Artık nitelikli ve katıksız içerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Evet metin içeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Ne içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan içerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birşu denli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birşu denli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mesafeştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birşu denli aralıkç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gidişat, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar akildır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lafız tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en esaslı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değiştirebilirsiniz.

4- Saksılık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mebdelık gibi alt mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt mebdelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere içi geniş ulaşılabilmesi namına içeriğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Saksılıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi için ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Saksılıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve alt mebdelıklarımızda mutlaka garaz anahtar lafız ile mebdelamamız botlara içerik karşı yeğin bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına mebdelıklarımızı dışa vurum edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mebdelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden şu denli H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka mebdelık etiketlerinden henüz mehabetli başüstüneğu için bir sayfanın temel temel mebdelığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sayfa mebdelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu alt mebdelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve başka alt mebdelıklar ise yine hakikat bir hiyerarşide geçmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Gayretı ve Münezzeh şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre mimarisı namına şerif ve içi geniş taranabilir bir şifre mimarisı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Gayretı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Sayfa momentumı, içeriğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden mevsim ile de ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Gayretı Ne Önemli?
Öncelikle kent momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz şu denli mevsim tespit etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O mevsim yemeden içmeden temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce sunucu yöreında Gzip kullanımı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu işlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde ifa etmek namına, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları gibi birşu denli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; koca trafiğe bağlı sakıt bant oylumluliği, hatalı database sorguları, sakıt internet bağlanaksına iye sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayıcınız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise içerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk aralıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Suratsız halde yarar beklerken zarar görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, muktezi alanlarda konum düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını sağlam oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyeğin cepheıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen temel amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna için kötüdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli içeriğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Koskocaman içerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk ekran methalinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel kadar geçen süre içinde, sayfada mevcut daşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine iye sıfır görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği için ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yeğin idraklanmasını ve taharri sonuçlarında hakikat indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; sahife mebdelıkları ve izahatı, lisan etiketleri, hakikat sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına yol harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok hassas ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en mehabetli hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en mehabetli nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çalışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, art dkatüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çalışmalara, bir başka değişle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz hassas davranılması gereken sayfa olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler için tehlike yer etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir içerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir mebdekalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mehabetli ve kritik yanlış burada mebdelıyor. SEO ile ilgili eşhas, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, kalın ve kalitesiz sava sitelerinden alınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim katıksız yollardan alınmayan ve ücretli alınan bağlanaklar namına, nitelikli ve aktüel içerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Basıcı ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf mimarisı olması dolayısıyla, projeye özel çalışma mimarilması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çalışma niyetı oluşturarak, işlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, hakikat ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi yönlü çalışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yönlü stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir