Seo Fiyatları Ders Notları

SEO Nedir, Doğal SEO Çkızılışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli mirlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkızılışması Elbette Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her devran birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir karıni optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam karınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir karıni ve dışı konularını henüz detaylı ve zir mirlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle çok bir SEO çkızılışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
şehir karıni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel karıneriklerimiz, masumca ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu açıklık yüz ve belli mirlı arama motoru etiketleridir. şehir karıni optimizasyonunda bel kemiği amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız karınin horda şehir karıni SEO konularını zir mirlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız yazılar ne derece birinci sınıf ve doğal olursa, o derece eş karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam karıneriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Metanetli derunğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu gidişat günümüzde çok bileğçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik yekta başına yeterli olmadı. Imdi birinci sınıf ve doğal karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Peki sağlam karıneriklerinin bu derece önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan karınerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birhayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birhayli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Fasılaştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birhayli açıklıkç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gidişat, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece beyinlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Söz Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en balkı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğçalışmatirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mirlık kadar zir mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı zir mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun mirlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere huzur ulaşılabilmesi adına derunğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi karınin ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve zir mirlıklarımızda mutlaka maksat anahtar sözcük ile mirlamamız botlara karınerik hakkında çok bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı anlatım edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mirlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten okkalı H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı mirlık etiketlerinden henüz mefret başüstüneğu karınin bir sayfanın cins temel mirlığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir mevzu mirlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir mirlıklar ile anlatım edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı zir mirlıklar ise yine rast bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Momentumı ve Safi şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite noktaınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir kod yapısı alegori masumca ve huzur taranabilir bir kod yapısı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Konu Momentumı Nedir, Elbette Artırılır
Konu momentumı, derunğin kullanıcı tarafından hayaletlenene derece güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devran ile bile ölçülebilmektedir. Konu momentumını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Momentumı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz okkalı devran kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O devran hemen bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör tarafında Gzip tasarrufı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve abes tüm karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde inşa etmek alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde yapılabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir karınin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birhayli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe ilgilı sakıt bant kocaliği, hatalı database sorguları, sakıt internet birliksına malik anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise karınerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu momentumımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı açıklıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken hüsran müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, lazım alanlarda alan düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretççok cihetıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen cins amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret derunğin tekevvün süresini anlatım etmektedir. Majör karınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Yani sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran methalinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel derece güzeşte müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine malik olmayan görseller, konu yüklenene derece güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir karıni SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından çok kazançlanmasını ve arama neticelerinda rast indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mirlıca parametreler; konu mirlıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, rast konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına sistem açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli duygun ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en mefret hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en mefret nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çkızılışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dyöreüşü mecburiyet yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir ayrıksı bileğçalışmale “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok henüz duygun davranılması müstelzim mevzu olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler karınin korku genişlik etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok macerasız. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir mirkalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mefret ve kritik yanılma burada mirlıyor. SEO ile ilgili zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, çok ve kalitesiz salık sitelerinden kızılınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo doğal yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan birliklar alegori, birinci sınıf ve aktüel karınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış geriışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne derece uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf yapısı olması yüz, projeye özel çkızılışma yapılması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çkızılışma tasavvurı oluşturarak, çalışmalemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, rast ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım şık çkızılışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şık stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir