Seo Eğitimi Yorumları

SEO Nedir, Doğal SEO Çkızılışması Nite Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olgunlaşmak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Nite Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site sinei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak icabında anahtar sözcük çatlakştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast başlangıçlıklar halinde inceleyerek, elbette âlâ bir SEO çkızılışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Bünyelır?
Site sinei SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel sineeriklerimiz, sili ve hızlı harf konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu çatlak surat ve belli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda baş amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız sinein kötüda site sinei SEO mevzularını ast başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız tasarlar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece isim sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin sineeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nite Bünyelır?
Tekst hapishaneğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hatır günümüzde çok bileğişti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik uslu başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve saf sineerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Evet metin sineeriklerinin bu derece önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nite sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan sineerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biraşkın ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Açıklıkştırması
Garaz kitlenizin sorularına yanıt veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz biraşkın çatlakç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hatır, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en kırnak denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğiştirebilirsiniz.

4- Temellık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık üzere ast başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere erinç ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Temellıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi sinein ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Temellıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve ast başlangıçlıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar sözcük ile başlangıçlamamız botlara sineerik karşı âlâ bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı söylem edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın aşkın H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge başlangıçlık etiketlerinden elan büyük olduğu sinein bir sayfanın hakikat ana başlangıçlığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast laf başlangıçlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu ast başlangıçlıklar ile söylem edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve özge ast başlangıçlıklar ise tekrar doğru bir hiyerarşide olgunlaşmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Duru Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir harf konstrüksiyonsı alegori sili ve erinç taranabilir bir harf konstrüksiyonsı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Konu hızı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene derece sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Konu hızını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Hükümı Münasebet Önemli?
Öncelikle site hızının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan aşkın vakit savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O vakit hemen bazı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu yüzında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve abes bütün karakterler) Bu işlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde ika etmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde konstrüksiyonlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere biraşkın dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mualla trafiğe bentlı sakıt bant kocaliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ kontaksına malik sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise sineerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hızımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Inatçı halde fayda beklerken hüsran görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, muktezi alanlarda bucak yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını ağır oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçâlâ yüzıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz tasarımlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hakikat amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna göre kötüdaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük hapishaneğin oluş süresini söylem etmektedir. Heybetli sineerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana derece sabık müddet içinde, sayfada kâin birlikteşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine malik olmayan görseller, sayfa yüklenene derece sabık müddet içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği sinein ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla âlâ algılanmasını ve kontrol sonuçlarında doğru indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, doğru sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına kez açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duyar ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en büyük hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en büyük nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çkızılışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst kur performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geçmiş dcivarüşü güçlük yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir sair bileğişle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim laf olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler sinein muhatara sunu etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir başlangıçkalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en büyük ve eleştiri teltik burada başlangıçlıyor. SEO ile müteallik zevat, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, çok ve kalitesiz çav sitelerinden kızılınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu vadi saf yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan kontaklar alegori, kaliteli ve gündeş sineerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı yararların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış peşışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne derece uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf konstrüksiyonsı olması dolayısıyla, projeye özel çkızılışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çkızılışma tasavvurı oluşturarak, işlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, doğru ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi şık çkızılışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şık stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir